اخبار بازی

اطلاعات جدید از بازی Danganronpa: Another Episode

همانطور که قبلاً اعلام شده بود در بازی Danganronpa: Another Episode شخصیت اصلی بازی Komaru Naegi از یک بلندگو بعنوان سلاح برای مبارزه با ارتش Monokumaها استفاده می‌کند.

حال وبسایت رسمی بازی چند تن از ویژگی‌های این سلاح را معرفی کرده است که با هم نگاهی به آن‌ها می‌اندازیم.

 

این بلندگو توانایی شلیک کدهای برنامه‌ریزی شده مختلفی را دارد که هر کدام اثر متفاوتی را از خود به جای می‌گذارند.

در صورت شلیک گلوله (همان کد‌های مختلف) به چشم چپ مونوکوماها می‌توانید صدمه بسیار بیشتری به آن‌ها وارد کنید و دشمنان معمولی بازی را با یک ضربه از پا در آورید.

 

 data-src=

 

همچنین شما می‌توانید از طریق فروشگاه داخل بازی آپگریدهای متفاوتی را برای بلندگو خود خریداری کنید و سلاح خود را قدرتمندتر از قبل کنید. بیشتر کردن تعداد گلوله‌ها، بالا بردن صدمه وارده به دشمنان و تهیه گلوله‌های چند منظوره قسمتی از این آپگریدها را تشکیل می‌دهند.

در بازی 8 نوع گلوله مختلف وجود دارد که از تمام آن‌ها می‌توان برای مبارزه و صدمه وارد کردن به مونوکوماها استفاده کرد، البته این گلوله‌ها خارج از مبارزات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. (احتمالاً برای حل پاز‌ل‌های بازی)

 

 data-src=

 

هشت نوع گلوله مختلف عبارتند از:

 

Break

برای صدمه به صورت فیزیکی به مونوکوماها استفاده می‌شود.

 

Burn

باعث سوختن مونوکوماها می‌شود همچنین قابلیت استفاده به صورت Multishot را نیز دارد.

 

Shock

برای فلج کردن و صدمه زدن به مونوکوماها استفاده می‌شود. این گلوله تمام دشمنانی که در دامنه شلیک آن باشند را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

Connect

به صورت موقت به بازیکن اجازه می‌دهد تا کنترل یک مونوکوما را بدست گیرد.

 

Move

اجازه می‌دهد تا تجهیزات الکترونیکی مختلف در بازی را به حرکت در آورید. از این گلوله می‌توان بر روی سوییچ‌های مختلف در بازی استفاده کرد تا درهای بسته شده باز شوند.

 

Observe

اجازه می‌دهد از اشعه مخصوصی استفاده کنید که به شما این توانایی را می‌دهد تا چیزهایی که به صورت عادی قابل مشاهده نبودند را ببینید.

 

بازی Danganronpa: Another Episode در تاریخ 25 سپتامبر سال 2014 برای کنسول PS Vita در کشور ژاپن منتشر می‌شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.