اخبار بازی

اطلاعاتی در مورد "XNE: داشبورد جدید XBOX 360"

 

Andrew Jenkins – مدیر بخش محصولات XBOX LIVE – تایید کرده است که انتشار داشبورد جدید XBOX360 یا ” (XNE(XBOX New Experience ” در ماه November حقیقت دارد.

او در این‌ ارتباط می‌گوید: “‌XNE تا قبل از پایان امسال منتشر خواهد شد و 12 میلیون عضو XBOX Live آن را به طور همزمان دریافت خواهند کرد.”

Jenkins می‌گوید زمانی که داشبورد جدید منتشر بشود ، گیمر‌ها پیامی مبنی بر دانلود جدیدترین نسخه داشبورد را ، دریافت خواهند کرد. اما این نرم افزار در جدیدترین بازی های منتشر شده نیز وجود خواهد داشت.

” در زمان انتشار به صورت جهانی پیامی مبنی بر Update کنسول را دریافت خواهید کرد اما اگر شما این کار را از طریق سرویس آنلاین هم انجام ندهید ، شما می توانید این کار را از طریق دیسک های بازی هم اجرا کنید. در نتیجه اگر شما آخرین شماره از بازی Gears of War یا هر بازی دیگری که پس زمان Update به بازار آمد را خریداری بکنید ،‌ این Update در آن موجود خواهد بود و به صورت اتوماتیک کنسول شما را به‌روز خواهد کرد. ”

” با این داشبورد جدید شما قاد خواهید بود که کل بازی را در Hard Drive دستگاه Install کنید ،‌ و با گزاشتن دیسک بازی برای Start Up ، شما می‌توانید Load Time های سریع تر و حتی یک کنسول کم صدا تر و آرام تر را تجربه کنید. البته برای جلوگیری از Piracy گذاشتن دیسک بازی درون کنسول اجباری است. ”

” اولین احساس شما این خواهد بود که داشبورد کنسول به صورت کلی دگرگون شده است. تمام داشبورد به صورت 3D خواهد بود و از جلو های تصویری و Avatar های پر جزییات استفاده شده است. ”

” وقتی که شما به داخل My Xbox Channel بروید می‌توانید gamer score و avatar و achievement بازی هایتان را ببینید که تمام این اطلاعات به نوعی در مقابل شما قرار خواهد گرفت و کار کردن با آن خیلی آسان خواهد بود. ”

” در ماه گذشته 6 میلیون ساعت در XBox Live بازی شده است. ”

……………………..

 

Themes 2.0 و Friends Channel

امسال و با عرضه “New Xbox Experience” جزییات بیشتری را در Theme های کنسولتان تجربه خواهید کرد. تمام Theme ها کاملا به صورت Dynamic خواهند بود! ، در Theme های جدید چیزی بیشتر از background شما تغییر خواهد کرد و تمام قسمت ها بسته به Theme شما با هم متفاوت خواهند بود.

به تغییر اندازه حباب ها در Background تصویر زیر دقت کنید:

شما این تغییرات Theme را در Friends Channel کنسولتان بهتر می‌توانید متوجه شوید. محل قرارگیری هر‌ کدام از Avatar دوستان شما بسته به Theme مورد استفاده آنها ، متفاوت خواهد بود.

در نهایت نگران نباشید! چون Theme هایی که قبلا شما خریداری کرده بودید در این داشبورد جدید قابل استفاده خواهند بود و حتی ظاهر بهتیر نیز خواهد داشت به واسطه UI جدید و مخصوصا در high-definition .

……………………..

 

قابلیت جدید تایید شده در The New Xbox Experience

زمانی که دسترسی به XBOX Live قطع شده بود ، یک قابلیت جدید به لیست قابلیت های XNE اضافه شد و آن استفاده از “Starz Play” است. مصرف کنندگان XBOX Live علاوه بر Netflix از Starz Play هم می‌توانند استفاده کنند.

 

Starz و Netflix به هم قراردادی بسته اند تا مشترکان Netflix بتوانند از Starz Play هم به عنوان بخشی از سرویس آن استفاده بکنند. همچنین CBS و ABC هم به لیست Netflix پیوسته اند. از این به بعد تمام برنامه‌های CBS و ABC بفاصله 24 ساعت بعد از پخش اصلی ، در Netflix قابل دسترسی خواهند بود.

این توافق باعث شده است که موجودی فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که از طریق XBOX Live قابل مشاهده خواهند بود به بالای 12,000 انتخاب برسد.

……………………..

 

شایعه: داشبورد جدید XBOX360 دارای Web Browser خواهد بود!

در ویدیویی که در سایت مایکروسافت برای معرفی XNE قرار داده شده است ، یک قسمت جدید به نام Browser وجود داشت که شک همه را در مورد وجود Web Browser در این داشبورد جدید را ، برانگیخته است.

 

اگرچه این قسمت نمیتواند به صورت یقیین این موضوع را اثبات کند ولی احتمالش وجود دارد.

مطالب پیشنهادی:

اشکان

Web Programming, Web Design, Games, Tuning Cars

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.