اخبار بازی

اطلاعاتی در رابطه با نصب اجباری بازی ها در PS4

وبسایت Kotaku موفق شده است اطلاعاتی در رابطه با نصب اجباری بازی ها در PS4 را از آقای مارک سرنی کسب کند. توضیحات ارائه شده بدین شرح است.
پس از قرار دادن دیسک بازی ها در PS4، کنسول شروع به ذخیره سازی (Caching) آن می کند. فایل های Save بازی ها بر روی هارد ذخیره می شود. میزان دیتای مورد نیاز برای اجرای هر بازی متفاوت است. برای شروع بازی Knack شما فقط به 10 ثانیه زمان نیازمند هستید و پس از آن دیتاهای بیشتری به مرور در هارد 500 گیگابایتی کنسول قرار می گیرد. این بازی حداکثر 37GB از فضای کنسول شما را اشغال می کند. دیتای بازی های ذخیره و یا نصب شده بر روی هارد خواهد ماند تا خود کاربر آن ها را پاک کند. صحبت هایی نیز در شرکت سونی شکل گرفته بود تا پاکسازی اطلاعاتی که مدتی است استفاده نشده، به صورت خودکار انجام شود اما این قابلیت از آنجایی تحت کنترل کاربر نیست عملی نشده است. نصب بازی ها در PS4 اجباری است زیرا این کنسول طوری طراحی نشده تا بازی را از روی دیسک ها بخواند و اجرا کند. با اینکه همچنان از Blu-Ray بهره می برد و حتی این دستگاه سه برابر گذشته در خواندن اطلاعات سرعت دارد، بهتر است که دیتا را از هارد بخواند. افرادی که بازی ها را دانلود می کنند، بایستی زمان بیشتری را منتظر بمانند تا آن را تجربه کنند. آقای سرنی در مورد اینکه دقیقا یک نفر چقدر بایستی صبر کند صحبت نکرده اند. صرفا گفته شده این مورد به سرعت اینترنت بستگی دارد و در حالت ایده آل، یک فرد می تواند پس از یک ساعت، بخشی از محتویاتی را که دانلود شده اجرا کند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.