اخبار بازی

اطلاعاتی از بخش چند نفره و استفاده از تبلت ها و گوشی های هوشمند در Beyond: Two Souls

آقای دیوید کیج، اعلام کرده عنوان Beyond: Two Souls دارای بخشی دو نفره به اسم "Dual Mode" خواهد بود که به بازیکن دوم این اجازه را می‌دهد تا در نقش موجودی روح مانند به اسم آیدِن ((Aiden و با استفاده از تبلت یا گوشی هوشمند خود، بازیکن اول را همراهی کند.

هنگام تک نفره بازی کردن، بازیکن می‌تواند در طول مراحل، بین شصیت اول بازی، جودی (Jodie) و آیدن یکی را انتخاب کند. البته در بخش دو‌ نفره دو بازیکن نمی‌توانند هر دو در نقش جودی یا آیدن بازی کنند. در بخش Dual Mode هنگامی که بازیکن اول در نقش آیدن قرار گرفت، بازیکن دوم باید صبر کند تا نوبتش بشود. پس این بخش آن قدر هم دو نفره و با همکاری هر دو بازیکن نیست.

آقای کیج امیدوار است این کار باعث شود تا تماشاگر (بازیکن) احساس درگیری بیشتری در بازی داشته باشد.

بخش مربوط به دستگاه های هوشمند "Beyond Touch" نام دارد که گفته شده، بیش از آنچه که انتظار دارید کارایی خواهد داشت. همچنین شما برای استفاده از صفحه لمسی گوشی یا تبلت خود نیاز به دانلود یک برنامه هم دارید. لازم به ذکر است که در این قسمت هر دو بازیکن قادرند از دستگاه هوشمند خود استفاده کنند.

Beyond: Two Souls که در انحصار PS3 است، در تاریخ 8 اکتبر 2013 میلادی، مصادف با 16 مهر 1392 هجری شمسی، عرضه خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.