اخبار بازی

اطلاعاتی از امکانات نسخه نسل بعد FIFA 14 توسط EA منتشر شد

FIFA 14 در تاریخ 24 سپتامبر امسال، در آمریکای شمالی عرضه می‌شود و برای کنسول های نسل بعد نیز در ماه نوامبر، هنگامی که دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One عرضه شدند، منتشر می‌شود. حال اگر شما این بازی را بر روی یکی از کنسول های نسل حاضر تهیه کرده و سپش بخواهید که آن را بر روی نسل بعد تجربه کنید، آیا می‌توانید پیشرفت ها و سیو های خود در کنسول های نسل قبلی را بر روی نسل جدید، منتقل کنید؟

خوشبختانه، این امکان وجود دارد که اطلاعات خود را از X360 به Xbox One و از PS3 به PS4 منتقل کنید. EA Sports دقیقا ذکر کرده که چه اطلاعاتی، بین این کنسول ها، قابل انتقال خواهند بود. اطلاعات کامل را در اینجا ببینید.

ویژگی ها و پیشرفت های نسل بعد FIFA 14، شامل: یک تروفی جدید برای نقل و انتقالات، پیشرفت قسمت Career Pro، افزایش هزینه نقل و انتقالات و یک سری چیزهای دیگر است. FIFA 14 قرار است در 15 نوامبر برای آمریکای شمالی و 29 نوامبر در اروپا برای PS4 و برای Xbox One در 22 نوامبر عرضه جهانی شود. هر دو نسخه از این بازی، دارای مزیت هایی مخصوص نسل بعد موتور گرافیکی Ignite خواهند بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.