اخبار بازی

استودیوی بازی‌سازی مدریک از بازی جدید خود با عنوان فوت‌کاردیا رونمایی کرد.

استودیوی بازی‌سازی مدریک که افتخار بهترین بازی موبایلی سال را با بازی خروس جنگی در کارنامه خود دارد، طی یک اعلان عمومی از بازی جدید خود با عنوان "فوت‌کاردیا" رونمایی کرد. فوت‌کاردیا که یک بازی موبایلی دیگر از این استودیو است، برای پلتفرم‌های اندروید و ios و بصورت کاملا رایگان عرضه خواهد شد. این عنوان که یک بازی کارتی آنلاین دو نفره است، با حال و هوای فوتبالی خود می‌تواند تعداد زیادی از کاربران موبایل و تبلت‌های هوشمند را به خود جذب نماید. با توجه به رزومه تولیدکنندگان می‌توان امید داشت که فوت‌کاردیا عنوانی خوش‌ساخت و مخاطب‌پسند باشد.

 

در ادامه به معرفی بازی فوت‌کاردیا، به بیان خود تولیدکنندگان خواهیم پرداخت.

فوت‌کاردیا یک بازی کارتیِ فوتبالی است که قصد دارد هیجان یک رقابت آنلاین فوتبالی را به مخاطب بازی‌های موبایلی عرضه کند. در این بازی بیش از 1500 کارت بازیکن طراحی شده که نشانگر بازیکنان مختلفی از سراسر جهان هستند. هر کدام از کارت‌های بازیکنان دارای قایلیت‌های متفاوتی هستند که برگرفته از توانایی‌های خود بازیکنان هستند. کاربر می‌تواند از روش‌های مختلفی کارت‌های متنوع را بدست آورد و از آن‌ها برای چیدن ترکیب تیم خود استفاده نماید. البته شایان ذکر است که در آپدیت‌های مختلف به تعداد و تنوع کارت‌ها و بازیکنان این بازی اضافه خواهد شد.

  style=

در این بازی هر کاربر مالکیت یک تیم فوتبال را برعهده خواهد داشت، که از انتخاب سرمربی تا چیدن ترکیب مناسب قبل از هربازی و هدایت تیم در هنگام بازی را برعهده خواهد داشت. همچنین کاربران می‌توانند بصورت آنلاین با کاربران دیگر مسابقه داده و از یک مسابقه فوتبال دونفره با یک کاربر واقعی دیگر لذت ببرند.

فوت‌کاردیا از بخش‌های مختلفی برخوردار بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به مسابقه عادی (که مسابقه آفلاین با هوش مصنوعی بازی‌ است)، لیگ و فروشگاه اشاره کرد.

کاربران می‌توانند در بخش لیگ، وارد مسابقات پرتنشی با سایر کاربران شده و هیجان سپری کردن یک فصل فوتبالی داغ را در لیگ داشته باشند. نتیجه هر بازی و کسب امتیازات برد، باخت یا مساوی در لیگ، باعث جابه‌جا شدن موقعیت تیم کاربران، در جدول رده‌بندی لیگ خواهد شد.

در قسمت فروشگاه، بازیکنان می‌توانند اقدام به خرید کارت‌های بازیکنان یا کارت‌های اکشن کنند. کارت‌های بازیکنان بصورت بسته‌ای خریداری خواهند شد. به این صورت که کاربر بنا به نیاز خود، یکی از بسته‌ها را انتخاب کرده و پس از خریداری تعدادی کارت بازیکن بصورت اتفاقی و منوط به نوع بسته، برای کاربر نمایان شده و به دارایی‌های کاربر اضافه می‌شود. کاربر بعدا می‌تواند کارت‌های به دست آمده را برای ترکیب تیم خود آماده کند.

 data-src=/files/Scr_4.jpg class=lazyload src=

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا