اخبار بازی

استودیویی جدید از سوی اعضای سازنده Bioshock

سه تن از اعضای سازنده 2K که در ساخت Bioshock و بسته الحاقی به نام Minerva دست داشتند، یک استودیو جدید به نام Fullbright Company تاسیس کردند.

Johnnemann Nordhagen، Steve Gaynor و Karla Zimonja کسانی هستند که این استودیو را تاسیس نمودند و همچنین بر روی Bioshock 2، Bioshock Infinite و  XCOM کار کرده اند.

Steve Gaynor طراح مراحل BioShock 2 و BioShock Infinite ، آقای Johnnemann Nordhagen برنامه نویس و Karla Zimonja ویراستار و پژوهشگر بوده‌اند.

هنوز مشخص نیست اولین پروژه آن‌ها چه خواهد بود اما Gaynor بیان کرد: "صرف نظر از دارایی‌ها، نیت ما در آخر ساخت یک بازی بزرگ است. یک تجربه به یاد ماندنی که شما را درون خودش غرق خواهد کرد، و بعد از این که بازی را به اتمام رساندید باز هم به فکر آن باشید و بخواهید روزی دوباره آن را بازی کنید. یک تجربه به دور از محدودیت‌های سبک بازی‌ها، تجربه‌ای که خیلی از بازی‌ها آن را فراهم و اثبات نکردند. از تکنیک‌هایی استفاده خواهیم کرد که فقط در بازی‌ها به کار گرفته می‌شوند."

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.