اخبار بازی

ادامهRed Dead Revolver تایید شد

Red Dead Revolver یکی از بازی‌های زیبای راک‌استار در سال 2004 بود که دنیای گاو‌چران‌ها را به تصویر می‌کشید. امروز راک‌استار تایید کرد که ادامه این بازی وسترن، در پاییز امسال برای 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

دنباله این بازی، Red Dead Redemption نام گرفته است. داستان در مورد فردی به نام John Marston می‌باشد که در قدیم جزو گروه یاغیان و شورشیان بوده است. زمان بازی در اواخر قرن بیستم می‌باشد. زمانیکه هرج و مرج و بی‌قانونی کم‌کم جای خود را به دنیای صنعتی و متمدن می‌دهد.

بازیباز نبر‌د‌های سنگین و پرهیجانی را تجربه می‌کند و در این راه با شخصیت‌های بسیار جالبی روبرو می‌شود. یک داستان حماسی که در مورد مرگ غرب وحشی و هفت‌تیر‌کش‌های آن می‌باشد. 

موتور بازی، همان موتور Grand Theft Auto IV می‌باشد و گرافیک و نورپردازی بازی، عالی به نظر می‌رسد. این بازی یک دنیای open-world را تصویر می‌کشد که شامل شهر‌ها و دهکده‌های مرزی، دشت‌های باز و کوهستان‌های متعددی می‌باشد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.