اخبار بازی

احتمال فروش Xbox و حذف Bing توسط Stephen Elop

طی گزارشی که وبسایت Bloomberg منتشر کرده است، در صورتی که مدیر عامل سابق شرکت Nokia آقای Stephen Elop به عنوان مدیر عامل مایکروسافت جایگزین Steve Ballmer شود، احتمالا بخش تجاری Xbox را خواهد فروخت و رقیب Google یعنی Bing را حذف خواهد کرد. افرادی که در رابطه با چنین مسائلی سر رشته دارند اعلام کرده اند که آقای Elop آماده فروش بخش های اعظمی از قسمت های تجاری مایکروسافت هستند این در صورتی خواهد بود که این بخش ها برای برنامه اصلی کمپانی حیاتی و ضروری نباشند. آقای Elop همچنین در گزارش های بدست آمده مشخص شده که یکی از نامزدان مهم برای جایگزینی Steve Ballmer است.
اوایل این هفته، سهام مایکروسافت از سال 2000 تا کنون به بالاترین قیمت خود رسیده است. آنالیزور آقای Rick Sherlund پیش بینی کرده اند که در صورت فروش Bing و Xbox در آمد کلی شرکت مایکروسافت برای سال مالی 2015 تا 40 درصد افزایش خواهد یافت و عملا این دو ارزش بالایی ندارند. ایشان همچنین پیش بینی کرده اند که مدیر عامل Ford آقای Alan Mulally ممکن است جایگزین Steve Ballmer شود.
در گزارش Bloomberg نامی از خریدار خاصی برای بخش Xbox ذکر نشده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.