اخبار بازی

آیواتا: پشت دستم را داغ کرده‌ام تا در مورد PSP2 نظر ندهم!

ساتورو آیواتا رییس شرکت Nintendo در مصاحبه‌ اخیرش با CVG علت خودداری از اظهار نظر در مورد NGP را آخرین اظهار نظرش در مورد iPad می‌داند.

آیواتا در این مصاحبه می‌گوید: شاید شما احساس کنید دست کم باید نظر شخصی خود را در مورد NGP اعلام کنم. فکر می‌کنم پارسال همین موقع بود که از من سوال مشابهی در مورد iPad شد و من پاسخ دادم به نظر من iPad نسخه بزرگ‌تر iPod Touch است. درست است که حضار به حرف من خندیند؛ اما من تنها نظر صادقانه خودم را در مورد iPad ابراز کردم.

آیواتا در ادامه می‌گوید: این جمله من به‌شدت سوء تعبیر شد تا جایی که عده‌ای مرا بی‌تربیت و جنجال‌برانگیز خطاب کردند. وقتی این صحبت‌ها را در اینترنت می‌دیدم اوضاع برایم سورئال شده بود! با این اوضاع پشت دستم را داغ کردم تا دیگر حتی کوچکترین کلمه‌ای در مورد NGP نگویم.

هرچند آقای آیواتا خیلی خوب از جواب دادن به سوالات مربوط به NGP شانه خالی کرده‌ است، اما به نظر می‌رسد همین بی‌اعتنایی نیز نوعی تبلیغ منفی برای NGP و بازارگرمی برای نینتندو باشد یا شاید واقعا نظر آقای آیواتا در مورد NGP به اندازه نظرش در مورد iPad خنده‌دار باشد!

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.