اخبار بازی

آینده‌ی سری Castlevania نامشخص است

تهیه کننده بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 آقای Dave Cox در طی گفتگویی که انجام داد اعلام کرد که هنوز هیچ تصمیمی برای این سری بعد از عرضه Lords of Shadow 2 گرفته نشده است. علاوه بر آن وی تائید کرد که بازی بعدی Mercury Steam یک IP جدید خواهد بود.
عنوان Casltevania: LoS 2 در زمستان سال آینده عرضه خواهد شد و بر اساس گفته‌های Dave Cox، هنوز تصمیمی بعد از انتشار این نسخه گرفته نشده است.
Dave Cox می‌گوید: "ما نمی‌دانیم که قرار است چه اتفاقی برای سری Casltevania بعد از انتشار LoS 2 بیفتد. اما ما امیدوار هستیم که این بازی به بهترین شکل ممکن عرضه کنیم و یک محصول خوب را به افرادی بدهیم که قرار است بعد از ما بیایند و این سری را توسعه دهند."
در همایش Comic-Con آقای Dave Cox تائید کرد که عنوان بعدی Mercury Steam یک IP جدید است و به نظر می‌رسد که برای نسل بعد باشد. همچنین آن‌ها قرار نیست که سری Castlevania را توسعه دهند.
وی در صحبت‌های خود گفت: "وقتی که ما می‌گوییم کار خود را با Castlevania انجام داده‌ایم به خاطر این است که ما قصد داریم پیشرفت کنیم و شروع به ساخت یک پروژه‌ی جدید کنیم."
اگر قرار باشد که سری Castlevania در آینده توسعه یابد، آقای Dave Cox آرزو دارد که افراد و تهیه‌کننده جوان‌تر این سری را بدست بگیرند. هنوز نام هیچ استودیویی برای ساخت نسخه‌ی بعدی Castlevania برده نشده است.
گفتنی است که عنوان بعدی این سری یعنی Lords of Shadow 2 قرار است در زمستان سال آینده بر روی پلتفرم‌های PC، PS3 و Xbox 360 عرضه شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.