اخبار بازی

آیا GTA V عنوان CoD: MW4 را با شکست اقتصادی مواجه خواهد کرد؟

طبق پیشبینی ها، GTA V با فروش 18 میلیون نسخه، خواهد توانست سلطه دراز مدت Call Of Duty را از بین ببرد و فروش این عنوان، می‌تواند از نسخه بعدی سری CoD که احتمالا Call of Duty: Modern Warfare 4 خواهد بود، پیشی بگیرد.

Rockstar Games به تازگی تاریخ عرضه دقیق بازی را منتشر ساخت که نشان می‌دهد این بازی در تاریخ September 17 برای PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اگر پیش بینی ها درست از آب در آیند و GTA V واقعا 18 میلیون نسخه فروش کند، سود بسیار بزرگی به Take-Two خواهد رسید؛ همچنین این عامل باعث کاهش شدید فروش سری Call of Duty نیز می‌شود. لازم به ذکر است که سال گذشته، نسخه Black Ops 2 فروش کمتری نسبت به نسخه قبلی خود یعنی Modern Warfare 3 داشت و این عامل شانس GTA V را افزایش می‌دهد.

آقای Bhatia، آنالیزگر دنیای گیم در این مورد می‌گوید: "GTA V عنوانی است که همه منتظر آن هستیم و قطعا با انتشارش، شاهد حجوم مردم برای خرید بازی خواهیم بود؛ در این شرایط می‌توان میزان سود بازی و شرکت سازنده را پیش بینی کرد."

بودجه احتمالی ساخت بازی 137 میلیون دلار است و انتظار می‌رود که این نسخه فروشی بیش از یک میلیارد دلار را داشته باشد که سود واقعا خوبی برای Take-Two دارد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.