اخبار بازی

آنالیزور: Xbox One تا دو سال آینده کاهش قیمت خواهد داشت

آنالیزور شرکت Wedbush Morgan آقای Michael Pachter معقتند که Xbox One طی دو سال آینده افت قیمت خواهد داشت. مجری GameTrailers آقای Geoff Keighly طی مصاحبه خود با Michael Pachter نظر ایشان را برای هفت سال آینده جویا شدند.
پاسخ آقای Pachter چنین است: "در چند ماه آینده دو کنسول PS4 و Xbox One تمام خواهد شد. اگر یکی از آنها قرار است که در قفسه فروشگاه ها خاک بخورد، Xbox One آن هم به دلیل قیمت بیشتر است. فکر می کنم فروش سونی 25% بیشتر از مایکروسافت خواهد بود که این مقدار چیزی بین 9 تا 11 میلیون می باشد. این وضعیت ادامه خواهد داشت مگر اینکه مایکروسافت قیمت را کاهش دهد یا اینکه ارزش صد دلاری کینکت را توضیح دهد. فکر می کنم مایکروسافت طی یک الی دو ساله آینده قیمت Xbox One را پایین بیاورد. سپس قیمت ها مساوی شده و فروش ها برابری خواهد کرد. سونی در فروش پیشی خواهد گرفت و مایکروسافت به دنبال آن حرکت خواهد کرد. به نظر من ارزش کنسول ها در نرم افزار و مواردی نظیر Xbox Live و PlayStation Network خواهد بود. این دو هم اکنون روزهای اولیه خدمات خود را پشت سر می گذارند. به نظرم روز به روز اوضاع بهتر می شود و مردم آنها را دوست خواهند داشت. اما این را بگویم که فروش آنها بسیار بزرگتر از چرخه گذشته خواهد بود زیرا فروش Wii U بیست درصد بیشتر از تعداد کل Wii های به فروش رفته خواهد شد. با این حساب بازار بزرگی را آنها در پیش دارند."

نظر شما چیست؟ امکان تحقق این پیش بینی آقای Pachter وجود دارد؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.