اخبار بازی

آغازی طوفانی، ماکروسافت با دست پر آمد

امشب با معرفی نسل جدید کنسول Xbox شرکت ماکروسافت با نام One که پیشتر با نام‌هایی مانند 720 یا Infinity شناخته میشد، معرفی نمود.
ماکروسافت نیز همانند سونی معرفی کنسول جدیدش را با دستی پر از بازی‌های جدید آغاز کرد، که در ادامه با رعایت ترتیب الفبا به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

Assassin's Creed 4
 

 style=

مطمئناً هر بازیکنی حدس میزد که این بازی دیر یا زود برای کنسول جدید ماکروسافت معرفی میشد، اما توسعه دهنده بازی این خبر را تا همین امشب در حد شایعات نگه داشت، و با معرفی رسمی One آنها نیز بازیشان را برای این کنسول تایید کردند.
البته این بازی دارای محتوی انحصاری خاص برای کنسول PS4 می‌باشد.

Battlefield 4

 data-src=


این بازی که تا پیش از کنفرانس امشب ماکروسافت هیچ خبری از نسخه‌ی نسل بعدش نداده بود و حتی در بیانیه‌ای نسخه‌ی نسل بعد را تکذیب کرده بود، ناگهان دقایقی پیش برای هر دو کنسول نسل بعد سونی و ماکروسافت تایید شد.

Call of Duty: Ghosts

 style=


درست همانند سال سال 2005 باز هم Infinity Ward با یک بازی خیره کننده به کنفرانس ماکروسافت آمد.
عنوان Call of Duty: Ghostsامشب طی کنفرانس ماکروسافت با تغییرات فراوان که مهم‌ترین آنها را میتوان موتور جدیدش دانست روس سن آمد.
مدیرعامل Activision در حین معرفی بازی، نوید گیم پلی جدید، در کنار داستانی جدیدرا به حاضرین مراسم و بینندگان آن داد.
البته اطلاعات بیشتر بازی رو باید در نماشگاه E3 جاری پیگیری نماییم، اما همین معرفی مختصر هم توانست شک ما را درباره‌ی این موضوع که آیا بازی تغییراتی مثبت کرده است یا خیر، به شکلی مطلوب پاسخ داد.

Destiny

 style=

بانجی نام آشنای دارندگان کنسول ماکروسافت، نسل بعد نیز قرار است همراه بازیکنان باشد.
پس از معرفی One استدیوی بانجی در خبری کوتاه اعلام کرد، بازی جدید و بلندپروازانه ی خود (Destiny) را علاوه بر PS3 و PS4 و Xbox360 برای کنسول Xbox One نیز عرضه خواهد کرد.

FIFA Soccer 14

 data-src=

مشاهده‌ی هرساله‌ی FIFA به عادت تمام گیمران تبدیل شده. اما اینبار قضیه یک فرق اساسی دارد، FIFA 14 با تغییراتی بنیادین پا به نسلی جدید خواهد گذاشت.البته گویا این ورود تنها به سود Xbox بوده، زیرا از روز معرفی تا کنون هنوز خبری از نسخه‌ی PS4 بازی نیست.

Forza Motorsport 5

 data-src=


آیا فکر می‌کنید ماکروسافت طرفداران سبک اتوموبیل رانی را با شاهکارهای نسل قبل خود تنها می‌گذارد و بدون داشتن نامی قدرتمند و درخور شان Xbox One وارد نسل بعد می‌شود؟
سخت در اشتباهید، ماکروسافت برای شما برنامه‌ی ویژه‌ای دارد!
در حین معرفی نسل جدید این کنسول با آمدن نام Turn10 خیالمان راحت شد و در حالی قند در دلمان آب می‌شد به دیدن تریلر این عنوان نشستیم.
2 مک لارن نارنجی در کورسی با یکدیگر، که جزییات تریلر چشمانمان را جلا میداد، مسری شهری را درمی‌نوردیدند و حماسه‌ای دیگر را از این سری برایمان تداعی می‌کردند.
این عنوان در روز عرضه کنسول در دسترس خواهد بود.

Madden 25

 data-src=


یک ورزش آمریکایی برای عمده بازیکنان کنسولی آمریکایی!
البته EA با نشان دادن جلوه‌های چشم نواز گرافیکی این بازی نشان داد طرفداران این عنوان را در نسل بعد حسابی سر ذوق خواهد آورد.
مدن 25 برای PS3 و PS4 و Xbox360 و Xbox One به صورت همزمان عرضه خواهد شد.

NBA Live 14

 style=


در ضیافت معرفی Xbox One شرکت EA با دستانی پر آمد!
نکته‌ی مهم بازی استفاده از EA Sports Ignite engine برای ساخت بازی می‌باشد. موتوری قدرتمند که در پردازش فیزیک و جزئیات گرافیکی بی‌شک از برترین‌ها خواهد بود.

Quantum Break

 style=


همه‌ی ما از Remedy توقع داشتیم امشب با Alan Wake 2 پا بر صحنه بگذارد، اما این اتفاق حادث نشد، و رمدی بجای کار بر روی ساخت ادامه‌ای بر آلن ویک ترجیح داد با عنوانی جدید پا به نسل بعد بگذارد.
Quantum Break با یک تیزر نامفهوم سریع آمد و رفت. بر اساس حدس‌هایی که از تیزر می‌تواند زد، بازی حول و حوش دختری است که قابلیت کنترل زمان را دارا می باشد.
باید تا E3 صبر کرد و دید این عنوان دقیقاً چه هدفی دارد و در چه ژانری قرار خواهد گرفت.

Thief

 data-src=


Eidos-Montreal نیز همزمان با معرفی Xbox One اعلام کرد، قصد دارد عنوان پرطرفدار Thief را علاوه بر PC  و PS4 برای این کنسول نیز منتشر کند.
Stephane D’Astous در حاشیه‌ی این خبر اعلام کرد، Thief مطمئناً جذاب‌ترین و درگیر کننده‌ترین Thiefیست که تا به حال ساخته شده!

UFC

 data-src=


پس از خریداری شدن نام UFC توسط EA از THQ هر روز احتمال معرفی یک نسخه‌ی جدید از این بازی برای کنسول‌های خانگی بیشتر و بیشتر می‌شد.
امشب EA این بازی را در طول کنفرانس ماکروسافت رونمایی کرد. بازی‌ای که بر پایه‌ی موتور نسل بعد EA با نام next-gen Ignite Engine مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.


Watch Dogs

 style=


و اما سگ‌های نگهبان به کنسول نسل بعد ماکروسافت نیز پاخواهند گذاشت.
این بازی که یکسالی از معرفی‌اش میگذرد و با تریلرهای درگیر کننده‌اش نوید یک بازی خیره کننده و گیرا را می‌دهد، همزمان با سایر نسخه‌ها برای Xbox One نیز منتشر خواهد شد.

یک بازی معرفی نشده

Black Tusk که قبلاً با نام استدیوی شعبه ونکور ماکروسافت شناخته می‌شد، اعلام کرد یک بازی AAA که بر اساس شایعات می تواند نسخه‌ی جدیدی از عنوان پرطرفدار Halo باشد را در روز کنفرانس E3 ماکروسافت رو نمایی خواهد کرد.

البته ماکروسافت تمام برگ‌های برنده خود را امشب رو نکرد!
ریاست بخش سرگرمی‌ها ماکروسافت اعلام کرد، کنسول Xbox One دارای 15 عنوان انحصاری خواهد بود، که از این بین 8 عدد از آنها عنوانینی جدید بر مبنای کانسپت‌هایی جدید خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر از بازی های نسل بعد ماکروسافت کافی است 19 روزی دیگر صبر کنید.
 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.