اخبار بازی

آشنایی با ترکیب پرسونا و سیاه‌چال‌ یادگاری‌ها در Persona 5

«اتلوس» سربرگ «Phantom Lives» سایت رسمی «پرسونا ۵» را با دو بخش جدید و نهایی آن به روزرسانی کرده که دو ویژگی «ترکیب پرسونا‌» و «Mementos Dungeon» (سیاه‌چال یادگاری‌ها) را معرفی می‌کنند. با ما در بازی‌سنتر همراه باشید.

 

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده را مطالعه کنید.

 

  • سیاه‌چال یادگاری‌ها

 src=

خارج از ماموریت‌های اصلی شما می‌توانید ماموریت آزادانه نیز دریافت کنید که با نام «Mission» شناخته می‌شوند. سیاه‌چال بزرگی که «Mementos» (یادگاری‌ها) نام دارد به محیط این «Mission»‌ها تبدیل خواهد شد. (یادگاری‌ها) سیاه‌چال مخصوصی بوده که پس از هر بار وارد شدن به آن، ظاهرش تغییر می‌کند.

 

پایانی برای بزرگی «یادگاری‌ها» که «قصر» مردم عادی جامعه است، وجود ندارد.  هرچند، «مورگانا» می‌تواند به نحوی به یک اتوبوس تبدیل شود که «Morgana Car» نام داشته و شما می‌توانید از آن برای جستجو در این سیاه‌چال بزرگ استفاده کنید.

 

  • ترکیب پرسونا

 src=

پرسوناها را با یکدیگر ترکیب کرده تا پرسونای جدید به وجود آورید. (ترکیب پرسونا) مراسمی است که طی آن شما شخصیت قدیمی یک پرسونا را «اعدام» کرده تا شخصیت جدید او به وجود آید. این شخصیت جدیدی که بدست می‌آورید بسیار قویتر خواهد بود.

 

در کنار ترکیب پرسونا شما می‌توانید کار‌های دیگری نیز در «Velvet Room» انجام دهید. یکی از این کارها «تمرینات مخصوص» است. پس از تکمیل تمرینات مخصوص، پرسونای شما «قابلیتی برای چیره شدن به ضعف خود» بدست می‌آورد.

 

«پرسونا ۵» قرار است ۱۵ سپتامبر سال جاری در ژاپن و ۱۴ فبریه سال آینده در آمریکای شمالی و اروپا، برای PS3 و PS4 منتشر شود. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید این عنوان از بخش‌های فوق‌الذکر را مشاهده کنید.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.