اخبار بازی

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره بازیهای رایانه ای اعلام شد

آخرین مهلت ارسال اثر به سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران را دبیرخانه این رویداد اعلام کرد.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، آخرین مهلت ارسال آثار آنلاین به سومین جشنواره گیم تهران 31 تیر ماه اعلام شد.

علاقه مندان برای ارائه آثارشان به این رویداد فرهنگی، تا پایان روز 31 تیرماه مهلت دارند بازی هایی خود را به دبیرخانه این جشنواره ارائه کنند.

دبیرخانه سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران از تولید کنندگان بازی های رایانه ای خواست که در اسرع وقت با دفتر این رویداد تماس گرفته و جهت ثبت اثر خود اقدام کنند.

دبیر خانه این جشنواره تاکید کرد که زمان اعلام شده برای ارایه آثار تمدید نمی شود وپس از تاریخ یاد شده از ثبت آثار جدید در حوزه آنلاین معذور خواهد بود.

جشنواره بازی های رایانه ای تهران در دو بخش اصلی و نگاه ویژه برگزار خواهد شد.

همچنین در این دوره ، بازی های بخش مستقل در بخش های مختلف بصورت جداگانه و در ارزیابی نسبت به یکدیگر جدا از بازی های حمایت شده داوری خواهد شد.

سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران از 22 تا 26 مرداد ماه سالجاری در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.