اخبار بازی

آخرین اخبار پیرامون ساخت بازی Mighty No. 9

به تازگی اخبار هیجان انگیزی پیرامون پروژه جدید آقای کینجی اینافوئه یعنی Mighty No. 9 بدست آمده است. این بازی به موفقیت های خود در Kickstarter همچنان ادامه می دهد و به اکثر اهداف خود تا بدین لحظه دست یافته.
– اولین خبر جدید درباره این بازی مربوط با موتور آن می باشد که در بازی های Mass Effect, Bioshock Infinite, Infinity Blade و Gears of War بکار رفته است. بازی Mighty No. 9 با موتور محبوب Unreal Engine در درست ساخت است.
– ترانه ساز بازی Mega Man 2 آقای Takashi Tateishi به آقای Manami Matsumae ملحق شده است. آقای Ippo Yamada که بازی های Resident Evil and Mega Man 9 و 10 را در کارنامه خود دارند نیز حضور یافته اند.
– انتخاب Unreal Engine به دلیل دسترسی سازندگان به ابزار مورد نیاز برای ارتقاء گرافیکی و نورپردازی بازی بوده است.
– شخصیت پشتیبان یا همان Support Character (تصویر این کاراکتر در تیتر خبر را مشاهده کنید) نیز به کمک قهرمان بازی یعنی Beck خواهد آمد.
– چارتی که در زیر مشاهده می کنید اهداف این بازی را به نمایش گذاشته است:

 data-src=

– و آخرین خبر اینکه این بازی تا کنون موفق به جمع آوری 3.3 میلیون دلار شده است (چارت آپدیت نشده) و با این حساب ما شاهد انتشار این بازی بر روی PlayStation 4 و Xbox One نیز خواهیم بود. دیگر پلتفرم های این بازی عبارت است از: PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, و PC. روزهای کمی تا پایان مدت جمع آوری مبلغ مورد نیاز مانده است و برای انتشار نسخه PS Vita و 3DS این بازی به 3.5 میلیون دلار نیاز است. تاریخ عرضه دقیقی برای این بازی مشخص نیست و ظاهرا بهار 2015 عرضه خواهد شد.

امروز مهلت Kickstarter این بازی به پایان رسید.

بازی Mighty No. 9 که روح و سبک سیاق سری محبوب مگامن را دارد، در پایانمهلتKickstarterموفق به جمع آوری مبلغی بالغ بر 3,845,170 دلار شده است.
با توجه به مبلغ جمع آوری شده، Mighty No. 9 توانست مبلغ مورد نیاز برای تمامی اهداف خود را جمع آوری کند. با این حساب ما همچنین شاهد مراحل بخش تک نفره Call هستیم و این بازی برای PS Vita و 3DS نیز منتشر خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.