اخبار بازی

آب و هوای داینامیک Edge Of Eternity در سیستم مبارزات آن تاثیر گذار خواهد بود

سازنده بازی «Edge of Eternity»، اخیرا یک سری اسکرین شات جدید را از آن منتشر کرده است که نشان می‌دهند سیستم آب و هوای داینامیک و پویای بازی بهبود یافته است. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

سیستم آب و هوای داینامیک بازی نشان خواهد داد که چگونه بازیکن‌ها را نسبت به وجود ابرهای مختلف و تغییرات آب و هوای محیط در هر روز، به وجد خواهد آورد. آب و هوای داینامیک در این بازی نقش آفرینی ژاپنی، در سیستم مبارزات و نحوه مقاومت کردن در آن تاثیر گذار خواهد بود. برای هر یک روز در بازی، آب و هوای مختلفی به وجود می‌آید. پس بنابر این، بازیکن‌ها باید نسبت به هوای آفتابی، طوفانی و یا برفی، استراتژی‌های مبارزه خاصی را نسبت به هر کدام از این ویژگی‌های آب و هوایی بر قرار کنند. همچنین بازیکن‌ها باید به نقطه ضعف دشمنان بازی نسبت به آب و هوای آن، هوشیار باشند. 
سازنده «Edge of Eternity» اسکرین شات‌های دیگری را نیز منتشر کرد تا دیگر سلاح‌های بازی را به بازیکن‌ها نشان دهد. همچنین آن‌ها گفتند که احتمال دارد تاریخ عرضه دموی قابل بازی «Edge of Eternity» را اعلام کنند. 

اسکرین شات‌ سلاح‌های بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید: 

 src=

 src=

 src=

اسکرین شات از آب و هوای مختلف بازی:

 src=

 src=

 src=
 

منبع

مطالب پیشنهادی:

.:BigBoss:.

[URL]http://forum.bazicenter.com/thread26-post1243773/#post1243773[/URL] پوکر-بیلیارد-فوتبال-اینترنت-سریال و فیلم-موزیک-کامیک استریپ-ورزش-انیمه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.