اخباراخبار بازیکامپیوتر

تاخیر بازی MMO شرکت آمازون

New World MMO Until Spring 2021

شرکت آمازون اعلام کرد که بازی New World این شرکت که در سبک MMO است و برای کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود، تا بهار سال 2021 تاخیر خورده است. این بازی ابتدا قرار بود در ماه می عرضه شود که این زمان به آگوست تغییر یافت و اکنون نیز تاخیر دیگری پیش روی این بازی است. این تصمیم بر اساس بازخوردهای بازیکنان و تسترهای این بازی گرفته شده است.

پیش از این نیز بازی Crucible که در سبک شوتر علمی تخیلی است و دو هفته پیش عرضه شده بود بی‌توجهی ناامیده‌کننده‌ای از سمت بازیکنان نصیبش شد و دوباره به مرحله بتا بازگردانده شد. آقای Richard Lawrence کارگردان بخش game technology این شرکت می‌گوید:” بازیکنان این بازی را دوست دارند و علاقه‌مند هستند که بیشتر این بازی را تجربه کنند. ما برای غنی‌تر کردن بخش‌های میانی و پایانی بازی و عرضه یک تجربه کامل به بازیکنان نیاز به زمان بیشتری داریم. این تصمیم به آسانی گرفته نشده است و تکمیل کردن بازی در بالاترین کیفیت بزرگترین اولویت ما است.”

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

 1. گیم قانون های خودش رو داره
  آمازون هستی؟باش اصلا برای کسی مهم نیست.تو چهارچوب قوانین گیم نباشی به فنا رفتی
  آمازون نه تنها تو چهار چوب قوانین نیست که کلا از ماجرا پرته و گیم رو با خرید اینترنتی و بازار کیندل فایر و سرویس های ابری اشتباه گرفته

 2. اینها هم به طلسم کرای انجین دچار شدن.
  یدونه بازی درست و حسابی و پدرمادر دار با لامبریارد ساخته نشده که این همه تبلیغ میکننش.
  اینجاست که مشخص میشه پول زیاد بازی خوب نمیسازه.
  با این وضع چند وقت دیگه آمازون استودیوهاش تعطیل کنه هم من تعجب نمیکنم، معلوم نیست دارن چی کار میکنن.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
 • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.