بررسی بازی‌های موبایل

بررسی بازی آخرین داستان: فره ایزدی

نام استودیو «هورخش» ،این روزها با «آخرین داستان»، اولین انیمشن بلند و اقتباسی از شاهنامه فردوسی، بر روی زبان‌هاست. اما این انیمیشن دو بعدی، تنها اثری نیست که این استودیو با همین مضمون در این مدت مشغول ساخت آن بوده، بلکه آن‌ها همزمان بر روی یک بازی ویدیویی برای گوشی‌های هوشمند هم مشغول به کار بوده‌اند. بازی موبایلی The Last Fiction: The Divine Light یا  «آخرین داستان: فره ایزدی»، اثر جدید استودیو «هورخش» که به نوعی اقتباسی است از انیمیشن سینمایی «آخرین داستان»  برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس منتشر شده است.

بازی «آخرین داستان: فره ایزدی» یک اثر Hack & Slash دو بعدی است که جذابیت‌های خاص خودش را دارد. از آنجایی که این عنوان اقتباسی است، در آن  داستان قوی و مرتبطی را خواهیم دید. آنگونه که در طرح داستانی بازی مشخص است، انسان‌ها با یاری و کمک فره ایزدی قدرت و دانش والایی پیدا کرده‌اند. هر وقت حرف از قدرت زیاد می‌شود، طمع نیز به همراه آن پدیدار می‌گردد. طمع‌ انسان‌ها، باعث می‌شود تا آنان به گمراهی و تاریکی کشیده شده و به همین سبب، فره ایزدی از آنان جدا گردد و تاریکی عظیمی برای نابودی آن اقدام کند. اما حتی در تاریک‌ترین لحظات، قهرمانانی ظهور می‌کنند تا از روشنایی و نور محافظت کنند و تاریکی را شکست دهند.

هک‌ اند اسلش بودن این عنوان باعث شده است که بازی دارای گیم‌پلی سریع و پر زد و خوردی باشد. در بازی چند نقشه و ماموریت‌های مختلفی هم وجود دارند و البته سبکی وجود دارد که شما به صورت رکوردی باید تعداد دشمنان بیش‌تری را  از پای در بیاورید. در گوشه‌ بالایی سمت چپ بازی یک نشانگر سلامتی و یک نشانگر استقامت وجود دارد. همینطور در قسمت پایینی و سمت راست جهت‌ها برای حرکت شخصیت، و در سمت چپ کلیدها و قابلیت‌های قهرمانتان برای حمله به دشمنان دیده می‌شود. برای از پای در آوردن سپاه تاریکی در بازی باید سرعت عمل بالایی داشته باشید و به مهارت‌های قهرمان خود توجه کنید. بازی تمرکز زیادی بر روی سیستم‌های ارتقا قهرمان گذاشته و علاوه بر آن با پیشرفت در بازی و افزایش مهارت کلی خود، می‌توانید قهرمانان جدیدی را با قابلیت‌های بهتر به خدمت بگیرید. بازی گرافیک قابل توجه و چشم‌نوازی هم دارد که باعث می‌شود شما بیش‌تر جذب بازی و مبارزه‌های سریع و پرتعداد آن بشوید.

اگر از بازی‌های هک‌ اند اسلش دو بعدی خوشتان می‌آید یا به تازگی انیمیشن آخرین داستان را دیده‌اید، این بازی می‌تواند گزینه جالبی برای سلیقه شما باشد.

دانلود بازی آخرین داستان: فره ایزدی:

مطالب پیشنهادی:

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.