بررسی بازی‌های موبایل

بررسی بازی اسپلش تون

پلتفرم‌های همراه با توجه به سهولت استفاده و تعداد بالای کاربران، گزینه‌ای مناسب برای تیم‌های خلاق است تا با بودجه کمتری بتوانند بازی‌های جذاب و اعتیادآوری خلق کنند. «اسپلش تون» که توسط استودیوی بازی‌سازی «سیمرغ» ساخته شده یکی از این عناوین است که سادگی و خلاقیت را هدف قرار داده تا با طراحی یک گیم‌پلی مهیج، ساعت‌ها بتواند مخاطب را سرگرم نماید.

در اسپلش تون به وسیله یک چاقو که در یک مدار دایره‌ای در حال حرکت است باید موجودات بامزه و رنگی که در کنار یکدیگر قرار دارند را هدف قرار دهید تا همگی آن‌ها منفجر و تبدیل به رنگ‌های مختلف گردند. رمز موفقیت در هر مرحله، پرتاب چاقو به نقطه‌ اتصال این موجودات است تا همانند بازی دومینیو، با برخورد چاقو به اولین موجود، سایر موجودات کنار آن نیز یکی یکی از بین بروند. هر چه در بازی پیشروی کنید، با مراحل سخت‌تری روبرو می‌شوید و با توجه به اینکه فقط یک بار می‌توانید چاقو را پرتاب کنید، باید دقت بالایی در هدف گیری خود داشته باشید. یکی از چالش‌های بازی موجودات طلایی رنگ است که در صورت مشاهده، باید آن‌ها را در اولویت قرار دهید.

 با پشت سر گذاشتن مراحل و همین‌طور کسب دستاوردها، عسل دریافت خواهید کرد که جهت خرید چاقوهای جدید و متنوع، کاربرد دارند. دستاوردها شامل موارد مختلفی مانند از بین بردن پنج موجود طلایی در یک دست، یا رسیدن به یک رکورد خاص می‌شوند. تلاش جهت آزاد کردن این دستاوردها می‌تواند مدت‌ها شما را مشغول نگاه دارد چرا که برخی از آن‌ها، بسیار چالش‌برانگیز است.

سازنده برای اینکه بازیکنان تلاش بیشتری جهت کسب رکوردهای بهتر داشته باشند، سیستم رتبه‌بندی مناسبی در نظر گرفته که در آن می‌توانید رکورد سایر رقبا را مشاهده کنید و برای کسب جایگاه اول، تلاش بیشتری انجام دهید.

اسپلش تون با وجود ظاهر ساده، گیم‌پلی اعتیادآور و جذابی دارد و استودیو سیمرغ با هنرمندی خاص خود توانسته عنوانی ارائه کند که مخاطب را تا ساعت‌ها سرگرم‌ خواهد کرد.

دانلود بازی اسپلش تون:

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا