بازی های موبایل

بررسی بازی O

استودیو «Lake Horse»  از جمله سازندگانی است که تمرکز خود را بر روی بازی‌های فکری گذاشته تا به کمک ایده‌های ساده عناوینی خلق کند که ذهن مخاطب را به چالش می‌کشد. بازی قبلی آن‌ها، «هارمونی» عنوانی در سبک پازل بود و حال بازی O، قرار است به کمک قوانین هندسی، ذهنتان را حسابی درگیر نموده و تا مدت‌ها شما را سرگرم نماید.

بازی O

روند گیم‌پلی در O بسیار ساده است، خطی مورب به صورت ثابت درون دایره‌ای قرار دارد و شما باید خطوطی که در درون این دایره می‌چرخند را در جایی نگه دارید که خط مورب یا سایر خطوطی که اضافه کرده‌اید را قطع نکنند. این ایده به ظاهر ساده است ولی از همان مراحل ابتدایی متوجه می‌شوید که برای موفقیت در بازی هم به قدرت فکر و محاسبه بالا احتیاج دارید و هم به سرعت عمل. هر چه در بازی پیش روید تعداد خطوطی که باید درون دایره قرار گیرد بیشتر می‌شود و علاوه بر آن سرعت چرخش خطوط نیز بالاتر رفته و باید در کسری از ثانیه تصمیم بگیرید که بهترین جای ممکن برای قرار دادن خط کجاست چرا که با اولین اشتباه، باید مرحله را دوباره تکرار کنید. تعداد خطوط باقی‌مانده جهت پایان مرحله در پایین صفحه نمایش داده می‌شوند که به شما کمک می‌کند استراتژی بهتری جهت چینش خطوط درون دایره داشته باشید.

در این بازی دو حالت مرحله‌ای و رکوردی وجود دارد که در حالت رکوردی می‌توانید امتیازات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و برای کسب رکوردهای بهتر تلاش کنید. مراحل پایانی O بسیار سخت و چالش‌برانگیز است و برای به پایان رساندن آن‌ها به اعصاب قوی احتیاج دارید و ممکن است مجبور شوید هر مرحله را بارها و بارها تکرار کنید.

بازی O گرافیک فنی بالایی ندارد و با ساده‌ترین ابزار و اید‌‌ه‌ها ساخته شده است، اما Lake Horse با خلاقیت خود عنوانی به وجود آورده است که می‌تواند ساعت‌های متوالی مخاطب را درگیر نموده و او را وادار می‌کند تا توانایی‌های ذهنی خود را به چالش بکشد.

دانلود بازی O

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.