بررسی بازی‌های موبایل

بررسی بازی بوم

کودکی خود را به یاد دارید؟ زمانی که روی یک تکه کاغذ شروع به نقاشی و طراحی یک اثر هنری می کردید و پس از پایان یافتن نقاشی از آن لذت می بردید! امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تمرکز شرکت های کوچک و بزرگ بر روی ساخت بازی های موبایل، عموما تمامی افراد به سمت بازی های کامپیوتری سوق پیدا کرده‌اند. استودیو ایدک گیمز یکی از همین شرکت های فعال در زمینه ی خلق بازیهای موبایل است که با ایده گرفتن از قلم و کاغذ نقاشی عنوانی تحت نام “بوم” را خلق کرده است که بسیاری از طرفداران نقاشی را به خود جذب کرده. شما در این بازی می توانید همانند یک نقاش چیره دست انواع و اقسام اثرهای هنری را خلق کنید.

بوم یک بازی سوشیال و آنلاین ایرانی با محوریت نقاشی است که افراد علاقه مند به این هنر می‌توانند بهترین استفاده را از آن ببرند. زمانی که وارد بازی می شوید با منوهای مختلفی رو به رو هستید که در هر زمینه ای می توانند توانایی و قدرت طراحی و نقاشی شما را به چالش بکشند! بازی قسمت های مختلفی همچون چت، لایک کردن نقاشی های برتر، مسابقات و لیگ هفتگی را شامل می‌شود و البته یکی از مهم ترین بخش‌های بازی مسابقات رو در رو و آنلاین است که هیجان بازی رو دو چندان می کند!

نحوه‌ی انجام بازی آنلاین در بوم بدین صورت است که شما با یک حریف همبازی شده و بازی به صورت رندوم کلمه ای به شما پیشنهاد میدهد و شما باید این کلمه را نقاشی کنید تا حریف شما بتواند آن را حدس بزند و پس از اتمام بخش اول، حریف شما تبدیل به نقاش شده و شما باید کلمه ی مورد نظر را حدس بزنید! مکانیزم بازی از نظر جذابیت بسیار عالی میباشد. بخش های متنوع و قسمت های گوناگون بازی شما را به سرعت به خود جذب خواهد کرد!

بوم با استفاده از بکارگیری فناوری GPS در بازی باعث شده که هر شخصی بتواند اطرافیان خود را در این بازی پیدا کرده و با آنها به رقابت بپردازد. البته این همه‌ی ماجرا نیست و بازی بوم قسمت های بسیار مختلفی همچون امتیازات کلی، دستاورد یا اچیومنت، انواع مدال های طلایی در لیگ و بخش های بسیار جذاب دیگری را در خود جا داده است! البته برای افراد خاطی نیز قابلیتی تحت عنوان ریپورت در نظر گرفته شده که باعث میشود تعداد افراد متخلف در بازی به حداقل برسد و همه  کاربران بازی جمعی از نقاشان حرفه ای و چیره دست باشند! در بازی بوم میتوانید به هر شخصی که مایل بودید درخواست دوستی دهید و با آن شخص ارتباط برقرار کنید.

اگر به نقاشی و دنیای آن علاقه دارید این بازی خلاقانه می‌تواند شما را سرگرم کند. این عنوان به صورت رایگان و با پرداخت درون برنامه ای عرضه شده است که به واسطه آن میتوانید سکه، بسته های ویژه، چت و موارد دیگری را به پروفایل خود اضافه کنید. پس چنانچه به دنیای نقاشی و پیرامون آن علاقه دارید، همین حالا به خانواده “بوم” بپیوندید!

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا