بازی ها و اپلیکیشن های موبایل

معرفی بازی Gangstyle

 

این روزها خیلی های درگیر یکی از بازی های استراتژیک موبایلی شده اند و به شکلی بی سابقه در همه رنج های سنی شاهد طرفداران جدی این بازی ها هستیم که عمدتا محصول شرکت های خارجی هستند، این در حالی است که استقبال بازیکنان ایرانی باعث نشده تا شرکت های سازنده خارجی زبان فارسی را نیز به زبان های تحت پوشش خود اضافه کنند. در این میان جای خالی بازی ساز های ایرانی کاملا احساس می شد تا بتوانیم شاهد حضور یک بازی ایرانی با زبان فارسی باشیم. مضاف بر آنکه هر روزه شاهد روان شدن مبالغ قابل توجهی ارز از سوی بازیکنان ایرانی به نغع شرکت های خارجی هستیم.

اخیرا استودیو لیپینیک نیز که زیرمجموعه یکی از شرکت های دانش بنیان می باشد، نسخه آزمایشی بازی گنگ استایل را معرفی نموده است که با استقبال بسیار خوبی از سوی طرفداران بازی های استراتژیک روبرو بوده است. این بازی حاصل بیش از 2 سال کار شبانه روزی می باشد و همچنان نیز توسعه دهندگان در حال توسعه بخش های مختلف آن هستند. گفتنی است عموم علاقمندان می توانند بازی را بصورت رایگان از کافه بازار یا اپ استور ( Appstore ) دانلود نمایند.

قابل ذکر است که ساخت بازی گنگ استایل با این هدف کلید خورده است تا علاوه بر کسب موفقیت در میان بازیکنان ایرانی ، بتواند از جذابیت های لازم در میان مخاطبین دیگر کشورها نیز برخوردار بوده و به همین دلیل فضای بازی اختصاص به یک کشور ندارد ، اما پشتیببانی از زبان فارسی و برخی المان های ایرانی در آن به چشم می خورد.

داستان گنگ استایل

داستان گروهی از افراد است که در پی تخریب و غارت شهر توسط افراد شرور ، در تلاش هستند تا با تشکیل گروه ، قبیله یا اتحاد ( کلن ) شهر خود را دوباره ساخته و با استراتژی مناسب با آنها مقابله کنند. شما مسئول اداره شهر خواهید بود و با استخدام افراد مختلف و راه اندازی کسب و کار های گوناگون ، منابع مالی خود را افزایش داده و به کمک آن توان دفاعی شهر را آنقدر مستحکم خواهید کرد که دیگر هیچکسی نتواند به سادگی به شما حمله نماید و سپس به کمک دیگر شهر ها رفته و آنها را آزاد می کنید تا دوباره مردم به شهر بازگردند.

می‌توانید با قرار دادن ساختمان‌های دفاعی در بیس خودتان، از منابع‌تان در برابر غارت‌گران دفاع کنید و علاوه بر حفظ آیتم‌های ارزشمند مانند پول و نفت، سطح امتیازتان را هم بالا ببرید. امتیازها که با آیکون مدال در صفحه‌ی بازی نشان داده شده‌اند، مبنای رتبه‌بندی بازیکنان هستند و هرچه امتیازتان بالاتر برود، در لیست برترین‌ها هم صعود خواهید کرد.

Gangstyle معرفی بازی

عملیات های ویژه به بازی اضافه شد

پس از موفقیت و استقبال از نسخه بتا بازی استراتژیک و ایرانی گنگ استایل ( GangStyle )، اکنون نسخه 0.40 آن منتشر شده است.  در این نسخه بخش جدیدی با عنوان پرونده های عملیاتی اضافه شده است که یک رقابت جدی و دیدنی را به همراه دارد. کسانی که فکر می کنند در بازی های استراتژیک بی رقیب هستند و بهتر از هر کسی می توانند نقشه چینی کنند و یک حمله تمام عیار داشته باشند، نباید این فرصت را از دست بدهند.

Gangstyle معرفی بازی

عملیات های مختلفی در پرونده های عملیاتی وجود دارد که هر یک پیچیدگی خاصی را دارند و مطمئنا هر کسی نمی تواند این عملیات ها را بسادگی انجام بدهد. اما مهم این است که چه کسی بهتر از همه می تواند این عملیات ها را تکمیل کند. حتی صدم ثانیه هم در تعیین نفر اول اهمیت دارد و رقابت بسیار تنگاتنگی برای تعیین نفر اول وجود دارد. برای انجام هر عملیات 1 هفته زمان وجود دارد و در این مدت باید شانس خود را امتحان کنید. در پایان هفته، نفرات برتر تعیین شده و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

چند نکته در مورد پرونده های عملیاتی:

– شما می توانید به تعداد نامحدود عملیات رو تکرار کنید.

– نیروهایی که در عملیات در اختیار شما هستند، از محله های دیگر داوطلب شدند و نیاز نیست نگران زخمی شدن آنها باشید.

– هر کسی که بهترین عملکرد رو در اجرای عملیات داشته باشد، جایزه های خوبی می تواند دریافت کند.

– می توانید مرتب رتبه خود را در بین باقی کسانی که در عملیات شرکت کرده اند چک کنید.

– تا هر اندازه که در حمله تخریب داشته باشید، غنایم دریافت می کنید تا اینکه تخریب به 100 درصد برسد.

– وقتی تخریب 100 درصد شد ، دیگر غنایم جدیدی وجود ندارد ، اما برای جایزه رتبه بندی می توانید همچنان در حملات شرکت کنید.

– یادتان باشد زمان شرکت در عملیات محدود است و پس از اتمام زمان دیگر نمیشود در آن عملیات شرکت کرد.

– همه جوایز شامل جوایز رتبه بندی و غنایم پس از اتمام مهلت شرکت در عملیات تقسیم می شوند.

دوستان خوب در گنگ

اگر تا بحال بازی های استراتژیک را امتحان نکرده اید، کافیست یک بار توانایی های خودت را محک بزنید، بهترین کار این است که عضو یک گنگ شوید ، تا هم یاد بگیرید چطوری یه نقشه خوب بچینید و هم اینکه کلی دوستان خوب پیدا کنید.

بازی گنگ استایل به صورت استراتژیک اجتماعی و تحت دستگاه های هوشمند همراه و بر روی سیستم عامل اندروید و ios  قابل استفاده خواهد بود.

همچنین علاقمندان جهت ارتباط با بخش توسعه و گزارش اشکالات می توانند از ایمیل support [at] lipinic [dot] com استفاده نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا