اپلیکیشن‌ های موبایل

بررسی اپلیکیشن Viva Video

به جرات می‌توان گفت برنامه‌های ویرایش تصاویر و ویدیو از محبوب ترین اپلیکیشن‌های تلفن‌های هوشمند هستند. اپلیکیشن‌هایی که با پرطرفدارشدن شبکه‌های اجتماعی محبوبیت بیشتری نیز کسب کردند. این نوع از نرم افزارها نه‌ تنها به شما امکان ویرایش و ساختن فیلم یا عکس را می‌دهند بلکه در عین حال سرگرم کننده نیز هستند و بعد از مدتی متوجه خواهید شد که ساعت ها مشغول  ادیت کردن فیلم یا عکس‌های خود هستید. در بین این افزارها ، VivaVideo را می‌توان بهترین در نوع خود دانست.

Viva video یک ابزار ویرایشگر فیلم و عکس است که با استفاده از آن دیگر نیازی به اپلیکیشن های مشابه ندارید. در این اپ می‌توانید با عکس و فیلم‎هایی که تهیه کرده‌اید برای خود کلیپ های متنوع بسازید. یکی از این ویژگی‌ها امکان اضافه کردن موزیک و انواع افکت های تصویری با توجه به سلیقه خود بر روی تصاویر و فیلم ها است. همینطور میتوانید از قابلیت هایی نظیر trim video،crop video برای حذف و یا کوتاه کردن قسمتی از فایل ویدیویی خود استفاده کنید. اما قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کرد که در این اپلیکیشن میتوانید عکس خود را به راحتی به ابعاد مختلفی مثل 1:1,4:5 9:16, 4:3, 3:4, 16:9 تغییر سایز دهید. البته این قابلیت قبل از فیلم برداری نیز در دسترس هست که به واسطه آن می‌توانید فیلم‌های مورد نظر خود را با ابعادی از قبل تعیین شده ضبط نمایید و پروسه تبدیل فایل هایی ویدیویی به سایر سایزها را به راحتی حذف کنید.

در بخش trim میتوانید ویدیو را برش داده و اصلاح کنید و با حذف بخش‌هایی که مطابق میل‌تان نیست ویدیوی مورد نظر خود را درست کنید. همچنین می‌توانید بخش‌هایی که به آن‌ها نیاز ندارید را محو کنید. در بخش video with music می‌توانید موزیک دلخواه خود را بر روی ویدئو قرار دهید و در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید. یا وجود تنظیمات گسترده‌ای که تیم توسعه دهنده این اپلیکیشن برای آن در نظر گرفته‌ است امکان تنظیمات نور عکس و فیلم به شکلی حرفه‌ای در دسترس کاربر قرار گرفته‌. می‌توانید به ویدیو خود تا ۴ برابر سرعت ببخشید و حتی آهسته اش کنید و فیلم های آهسته و یا اسلوموشن بسازید و افکت های مختلفی بر روی آن اعمال کنید. این اپلیکیشن حسابی دست شما را برای ویرایش کردن فیلم و عکس باز گذاشته است تا طبق سلیقه خود تغییرات را اعمال کنید. به کارگیری فیلترهای متنوع از دیگر امکاناتی است که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد  البته برای استفاده از بعضی از این فیلتر ها باید عضو VIP باشید. همچنین می‌توانید چند ویدیو را در غالب یک کلیپ ادغام کرده و فیلتر های دلخواه رو روی آن اعمال کنید. بنابراین برای ادغام ویدیو ها بهترین گزینه ها را دارید.

قبل از گرفتن عکس و فیلم میتوانید شکلک اضافه کنید و با قابلیت smooth ظاهر خود را روتوش کنید.البته قابلیت‌ها فقط در این چند گزینه خلاصه نمی‌شوند. ابعاد را تغییر دهید و کنتراست تصویر را عوض کنید و هر تغییر دیگری که میخواهید را انجام دهید. همانطور که اشاره کردیم می‌توانید افکت های مختلفی را بنا بر سلیقه خود اعمال کنید اما وجه تمایز این اپلیکیشن با سایر نرم افزار های مشابه چیست؟! این اپلیکیشن تعداد بیشماری از افکت ها و فیلترهای تصویری را در اختیارتان قرار می‌دهد که با رابط کاربری ساده  ویوا ویدیو تبدیل به مکانی سرگرم کننده برای ویرایش تصاویر و ویدیو های شما می‌شود. همچنین می‌توانید تم های مختلف را دانلود کرده و اعمال کنید. افکت های استفاده شده در VivaVideo بسیار جالب و متفاوت هستند و از سایر اپلیکیشن های مشابه تنوع بیشتری داشته و فقط در تفاوت کنتراست و رنگ‌ها خلاصه نمی‌شوند.

در بخش mixer می‌توانید ویدیو و عکس هایتان را در قالب های متفاوتی تزیین و با هم ادغام کنید. البته در این بخش هم می‌توانید سایر تغییرات را اعمال کنید و در نهایت بنا به سلیقه خود قالب خود را بسازید وعکس های خود را در قالب های رنگارنگ تماشا کنید. در کل بخش‌های زیادی وجود دارد که با دقایقی کار کردن با آن متوجه ویژگی های آن خواهید شد. اگر از طرفداران این نوع app ها باشید VivaVideo به مقصد اولتان تبدیل خواهد شد.

در نهایت باید گفت VivaVideo بهترین اپلیکیشن برای ادیت فیلم و عکس است و محبوبیت بالای آن نیز نشانگر ویژگی‌های بی شمار و قابلیت‌های کاربر پسند آن است. شاید رابط کاربری این اپلیکیشن برای تازه کارها پیچیده تر گزینه‌های مشابه باشد اما پس از مدتی به خوبی با فضا و ابزارهای آن آشنا و متوجه خواهید شد که دیگر نیازی به استفاده از اپلیکیشن‌های مشابه ندارید.

دانلود اپلیکیشن Viva Video

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا