بازی ها و اپلیکیشن های موبایل

مدیریت دانلود فایل ها بر روی تلفن همراه با ADM

یکی از علاقه مندی اکثر ما ، خصوصا با افزایش سرعت اینترنت به نسبت گذشته امکان دانلود فایلهای گوناگون با حداکثر سرعت و در عین حال حفظ سلامت فایل دانلودی است.
بسیار از ما با نرم افزارهایی همانند IDM بر روی سیتم عامل ویندوز یا مثلا FOLX بر روی سیستم عامل مک برای دانلود فایلها اشنا هستیم.اما چیزی که امروزه بیشتر مورد نیاز است وجود اپلیکیشن موبایل برای دانلود با امکاناتی نظیر برنامه های اشاره شده است.

خوشبختانه گروه DimonVideo که مدتی است در خصوصا ساخت اپلیکیشنها موبایل فعال است App یی را به نام ADM روانه استور گوگل کرده است. به جرات میتوان گفت این برنامه در سطح دانلود منیجرهای کامپیوتر بوده و عملا شما را در دانلود فایلهای مختلف بدون کوچکترین سختی یاری خواهد کرد.در ابتدا ممکن است که نگران چند موضوع مهم در خصوص این اپ شوید برای مثال آیا این اپلیکیشن با نهایت سرعت میتواند فایلها را دانلود کند؟ ایا قابلیت شناسایی لینکهای حاوی فایل برای دانلود و فعال شدن برنامه برای دانلود این فایلها را از مرورگری که در حال استفاده هستیم را دارد؟ ایا قابلیت متوقف کردن و ادامه دادن فایلها در این منیجر لحاظ شده؟
به طور خلاصه باید بگوییم که بله خیالتان از بابت تمامی این موارد راحت باشد چرا که این اپلیکیشن دارای الگوریتمی هوشمند برای بهره بردن از نهایت سرعت برای دانلود فایلهاست در عین حال این اپ کاملا با مرورگرهای نصب شده بر روی گوشیتان هماهنگ بوده و به محض لمس کردن لینکهایی که دارای فایل دانلودی این برنامه فعال شده و به شما پیغام دانلود فایل را میدهد.
در عین حال به راحتی میتوانید فایلهای دانلودی خود را مدیریت کنید و در صورت لزوم انها را متوقف حذف یا ادامه دهید.

امکانات این برنامه ارزشمند به همینجا ختم نمیشود چراکه علاوه بر محیط ساده و قابل فهم برای اکثر کاربران قابلیتهای نظیر وجود مرورگر داخلی (مرورگر خود برنامه) و امکان هشدار برای اتمام و یا شروع فایلها نیز وجود دارد. امکانات و کیفیت این برنامه به حدی است که واقعا نمیتوان ایراد مهم و قابل ملاحظه ای را به ان وارد دانست اگرچه مشکلات و باگهای کوچیک نیز گاها در برنامه مشاهده میشود. نسخه اصلی این برنامه رایگان بود و فقط ۳.۲ مگابایت حجم دارد اما اگر دوست دارید که از شر تبلیغات گاه و بیگاه این برنامه خلاص شوید میتوانید با پرداخت 2 دلار نسخه ADM Pro را دانلود کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا