اخبار بازی ها

XSEED دامین Akiba’s Beat را ثبت کرد

ناشر معروف عناوین ژاپنی در غرب «XSEED GAMES»، دامین «AkibasBeat.com»، عنوان تازه معرفی شده استدیوی «Acquire» را ثبت کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

 

در صورت بازدید از این سایت با پیام «وبسایت شما آماده است» روبرو می‌شوید، که پیام استاندارد برای سایت‌های تازه ثبت شده توسط «XSEED» است.

 

«XSEED» در گذشته نسخه قبلی این عنوان «Akiba's Trip 2» را نیز برای کنسول‌های PS3 ،PS4، کنسول دستی PS Vita و رایانه‌های شخصی ترجمه و در غرب عرضه کرده است. «Akiba's Beat» جدیدترین عنوان از این سری عناوین است که چندی پیش توسط استدیوی «Acquire» برای عرضه در ژاپن معرفی شد. این عنوان که در سبک اکشن نقش آفرینی بوده، قرار است پاییز امسال برای کنسول‌ PS4 و کنسول دستی PS Vita عرضه گردد.

 

هرچند هنوز «XSEED» از تمام برنامه‌های خود برای E3 امسال رونمایی نکرده است، اما این ناشر چند روز پیش از عرضه سه عنوان مستقل «Shantae: Half-Genie Hero» ،«Touhou: Scarlet Curiosity» و «Exile’s End» خبر داد و با توجه به دامین‌های ثبت شده از عناوین «Akiba's Beat» و «Fate/Extella»، دور از منطق نیست اگر انتظار داشته باشیم که این ۵ عنوان در E3 امسال مشاهده کنیم.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن