اخبار بازی ها

Xbox One به طور خودکار لحظه باز شدن یک Achievement را ذخیره می کند

پیش از این، خبر ضبط شدن 5 دقیقه از بازی توسط سیستم Xbox One تایید شده بود و Adam Pollington، مدیر محصولات Xbox استرالیا، در مصاحبه ای در EB Games Expo بیان کرد که این کنسول، به طور خودکار لحظه باز شدن یک Achievement در بازی را ثبت و ذخیره خواهد کرد.

از آنجا که Achievementها معمولا در ازای انجام کار های خاص یا پر زحمت به بازیکن داده می شود، ذخیره این لحظات و به اشتراک گذاری آنها می تواند تجربه جالبی باشد.

آقای Pollington همچنین اشاره کرد که در صورت خواست سازندگان بازی ها، کینکت می تواند واکنش بازیکنان را نیز هنگام باز شدن Achievementها ثبت کند.

در ادامه او از Xbox One Upload Studio سخن گفت و پیشرفت هایی که در کینکت 2 حاصل شده، مانند تشخیص همزمان 6 نفر و نیاز به فضای کمتر (حدود یک متر مربع) برای کار.

آپدیت:

 Albert Penello از مایکروسافت دیروز در سایت NeoGAF خبر را اصلاح کرده و اعلام کرد که این ویژگی برای تمام بازی ها اعمال نشده، و فقط در صورت خواست سازندگان در بازی ها قرار خواهد گرفت.

او گفت: "این اتفاق به صورت خودکار اتفاق نخواهد افتاد. نه برای تمام بازی ها. سازندگان می توانند حالت ضبط بازی (GameDVR) را برای مختلفی مانند گرفتن یک Achievements یا موارد دیگری که از نظر خودشان جالب است استفاده کنند."

او ادامه داد: "به طور کلی ما دسترسی کامل به Game DVR را به سازندگان داده ایم،و آنها می توانند شروطی برای ضبط خودکار بازی تعیین کنند."

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن