اخبار بازی ها

عملکرد فوق‌العاده بازی World War Z در هفته عرضه

بازی world war z

عنوان زامبی محور و Co-op شرکت Saber Interactive یعنی بازی World War Z توانست در نخستین هفته‌ از عرضه خود، به میزان فروش باور نکردنی یک میلیون نسخه در سراسر سه پلتفرمی که روی آن‌ها عرضه شده دست پیدا کند! پس از مصاحبه وب سایت VentureBeat با مدیرعامل این کمپانی، یعنی آقای Matthew Karch، وی اعلام کرد تعداد پلیرهای این اثر به میزان هفتاد هزار بازیکن همزمان رسیده است و میزان بازیکنان روی هر سه پلتفرمی که بازی برای آن‌ها منتشر شده، کاملاً برابر است.

آقای Karch در ادامه افزود: «عملکرد بازی روی فروشگاه اپیک در خارج از آمریکا فراتر از انتظار شرکت بوده و این درحالی است که میزان فروش نسخه آمریکای Epic Game Store به تنهایی یک چهارم از فروش کل بازی را تشکیل می‌دهد. کمپانی Saber از عملکرد این اثر روی تمامی پلتفرم‌ها رضایت کامل دارد اما میزان فروش این اثر روی کامپیوتر فراتر از انتظارات ما بوده است. از فروشگاه اپیک بابت چنین حمایت و پشتیبانی که از بازی ما داشته‌اند سپاس‌گزار هستیم.»

لازم به ذکر است که این اثر در هفته نخست از عرضه خود موفق به قرار گرفتن در جایگاه نخست فروش انگلستان شد و بدین ترتیب، بازی The Division 2 را که به مدت 3 هفته از هنگام عرضه خود در رتبه اول قرار داشت را کنار زد. این اثر هم اکنون برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر (از طریق فروشگاه اپیک) در دسترس است.

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن