اخبار بازی ها

Tom Hardy، بازیگر نقش Sam Fisher در فیلم Splinter Cell

آقای Tom Hardy که چندی پیش در فیلم The Dark Knight Rises در نقش Bane ظاهر شد، قراردادی را برای بازی در نقش Sam Fisher در فیلمی بر اساس سری Splinter Cell امضا کرد.

 

کمپانی Ubisoft در این باره گفت: " آقای Hardy یکی از استعدادهای صنعت فیلم محسوب می‌شود. او توانایی های خارق العاده ای در اجرای نقش های پیچیده و متنوع با طیف گسترده ای از مهارت ها را دارد. حضور او در فیلم Splinter Cell، خبر خوبی برای طرفداران سینما و بازی خواهد بود."

 

آقای Hardy تا کنون در فیلم هایی هم چون Inception، Star Trek: Nemesis حضور داشته است. هم چنین در کارنامه وی عناوین کمرنگ تری نیز به چشم می‌خورد.

 

این کمپانی هم چنین حضور Eric Warren Singer به عنوان فیلم نامه نویس این فیلم تایید کرد. آقای Singer عناوینی چون The International را در کارنامه خود دارد. وی هم چنین در جدیدترین فیلم David O. Russell حضور پر رنگی خواهد داشت.

 

این کمپانی افزود: " آقای Singer یکی از نویسندگان با استعداد این دوره است و ما مطمئن هستیم که او داستانی جدید و هیجان انگیز را ضمن حفظ ریشه هایی که برای طرفداران این سری مهم بوده است، به ارمغان خواهد آورد."

 

در ماه ژوئن گذشته اولین خبرها در مورد این پروژه به گوش رسید و گفته شد که Paramount گفتگویی با یوبی سافت انجام داده و همچنین کمپانی Warner نیز یکی از گزینه های انتخابی برای این فیلم خواهد بود.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن