اخبار بازی ها

co-op Mode و یک نسخه ی رایگان برای عنوان Titanfall 2

استودیو Respawn Entertainment توسعه دهنده عنوان Titanfall2  امروز اعلام کرد که یک بخش 4 نفره در حالت co-op به نام Frontier Defense  برای بروز رسانی رایگان بعدی بازی در نظر گرفته است.

نام Frontier Defense نشات گرفته از اولین Titanfall  میباشد. جایی که هفت ماه پس از ارائه ی بازی، به عنوان یک محتوای رایگان قابل دانلود منتشر شد.در حالت Horde-Style، یک تیم چهار نفره از بازیکنان باید از یک ماشین به نام Harvester در برابر 5 موج از دشمنان که به طور فزاینده ای چالش بر انگیز می باشد، دفاع کنند.استودیو Respawn قول داده است که دشمنانی با شکل جدید در راه خواهند بود.

شما با کشتار دشمنان اعتبار(پول) به دست می آورید به صورتیکه می توانید در فاصله ی هر موج از حمله ی دشمنان ابزارهای خود را ارتقا دهید و به تیم خود کمک کنید. مانند نگهبانی و یا تله های قوسی. با تمام کردن مرحله ی Frontier Defense شما می توانید به روز رسانی Titan  را در یک پیشرفت جدید به نام Aegis Ranks  به دست بیاورید البته این به روز رسانی در حال حاضر تنها ویژه این مود می باشد.

این امکان وجود دارد که بتوانید از بین 5 گزینه ی میزان سختی که شامل آسان/معمولی/سخت/استاد و دیوانگی می باشد، یکی را انتخاب نمایید. Frontier Defenseدر ابتدا بر روی 5 نقشه ی مختلف ( Homestead, Forwardbase Kodai, War Games, Blackwater Canal and Rise  ) قابل دسترس خواهد بود.البته Respawn گفته است که در آینده نقشه های دیگری هم اضافه خواهد شد.

 width=

اگر با دیدن ظاهر Rise در این فهرست دچار سردرگمی شده اید، خب Respawn همچنین امروز اعلام کرده است که بروز رسانی محتوی ،Frontier Defense آن نقشه را به Titanfall2 آورده است.Rise که به گفته ی Respawn یک مخزن رها شده در بیابان است در واقع یکی از نقشه های اصلی Titanfall بوده. علاوه بر این، این بروز رسانی یک نقشه ی جدید به نام Township را به بخش live fire  بازی  Titanfall 2  اضافه می کند. همچنین Respawn یک بخش محتوای قابل خرید برای سلاح ها و تایتان ها در نظر گرفته است.هر دوی آن ها افزایش xp را فراهم میکنند.اگرچه titan warpaint ها فقط تا 28 آگوست در دسترس خواهند بود.

این به روز رسانی که  Operation Frontier Shield نامیده میشود، در 25 جولای به رایگان برای پلی استیشن 4 ، پی سی و اکس باکس وان ارائه خواهد شد.در آخر هفته ی پیش رو (جمعه 28 جولای تا یکشنبه 30 جولای) Respawn یک نسخه ی رایگان دیگر را روی هر سه پلتفرم خواهد داشت.بازیکنان قادر خواهند بود تا دستکش های آموزشی و ماموریت داستان به نام Beacon را بررسی کنند و همچنین خواهند توانست به بخش چند نفره دسترسی کامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن