اخبار بازی ها

Titanfall 2 دارای بخش تک‌نفره داستانی خواهد بود

به لطف مصاحبه نویسنده ارشد «Titanfall 2» (تایتان‌فال) با Forbes اطلاعاتی از این عنوان منتشر شده است. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

 

نویسنده تایتان‌فال 2، آقای «استرن» کسی که سابقه فعالیت بر روی شماره اول بازی را هم دارد در این مصاحبه تایید کرد که بر خلاف نسخه پیشین، شماره دوم دارای بخش تک‌نفره داستانی خواهد بود و افزود که یک نمایش تلویزیونی به صورت اسپین اف (نسخه فرعی) برای این اثر در نظر گرفته شده است.
استرن گفت که استدیو «Respawn Entertainment» ساخت تایتان‌فال 2 را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است، البته وی مطمئن نیست که بازی آخر سال جاری میلادی یا اوایل 2017 منتشر شود.
اخیرا «الکترونیک آرتز» تایید کرد که تایتان‌فال 2 در سال مالی 2017، بازه‌ای ما بین 1 آپریل 2016 تا 31 مارس 2017 به انتشار خواهد رسید.
همچنین نویسنده بازی تاکید کرد که بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش حتی بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت. به علاوه، بر خلاف قبل که تایتان‌فال فقط برای پلتفرم‌های «ایکس باکس» و «رایانه‌های شخصی» عرضه شده بود، تایتان‌فال 2 مالتی‌پلتفرم خواهد بود.
استرن به این موضوع اشاره کرد که تایتان‌فال یک، چون فاقد بخش داستانی مناسب بود، بازیکنان کمی در مورد یافتن پاسخ‌های خود سر در گم شده‌اند.
وی افزود که داستان تایتان‌فال 2 در مورد جنگ استعماری بزرگی است که برپایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده، این بار در فضا، شکل گرفته است.
همچنین در این مصاحبه استرن اذعان داشت که نمایشی تلویزیونی به صورت نسخه فرعی بر اساس تایتان‌فال، با همکاری «Lionsgate TV» در دست توسعه است، هر چند به نظر می‌رسد این پروژه همچنان در مراحل ابتدایی ساخت خود به سر می‌برد. استرن این موضوع را نیز روشن کرد که پروژه‌ این چنینی بسیار پر خرج خواهد بود.
لازم به یادآوری است که استرن تا پیش از پیوستن به Respawn، بر روی عناوین محبوب سری «ندای وظیفه» یعنی شماره اول و دوم «جنگاوری نوین» کار کرده است.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن