اخبار بازی ها

 استودیو سازنده بازی Darksiders 3 توسط THQ Nordic خریداری شد

بازی Darksiders 3

شرکت THQ Nordic در جریان ارائه گزارش مالی خود اعلام کرد استودیو سازنده بازی Darksiders 3 یعنی Gunfire Games را خریداری کرده است. استودیو توسعه‌دهنده اثری که علیرغم اینکه با واکنش مثبت گسترده منتقدان و مخاطبین همراه نشد اما میزان فروش آن رضایت THQ Nordic را به همراه داشت.

در حال حاضر مشخص نیست Gunfire Games کار روی فرنچایز Darksiders را ادامه می‌دهد و یا ساخت پروژه دیگری را در دست دارد. با این حال با توجه به تاریخچه همکاری که بین استودیو سازنده بازی Darksiders 3 و شرکت THQ Nordic وجود دارد، توسعه نسخه‌ جدیدی از این مجموعه همواره یکی از گزینه‌های احتمالی به شمار می‌رود.

به‌علاوه کمپانی مورد بحث دو مورد دیگر را خریداری کرده است. اولین مورد Goodbye Kansas Game Invest بوده که پیش از این سهامی در اختیار THQ Nordic قرار داده بود که شامل سرمایه‌گذاری در 5 استودیو بازی اعم از Kavalr، Neon Giant، Fall Damage، Palindrome Interactive و Framebunker می‌شود. آن‌ها هم‌چنین در این معامله به واسطه عرضه بازی Biomutant موفق به دریافت پاداش نیز شده‌اند.

آخرین مورد هم استودیو Milestone s.r.l. به عنوان سومین کمپانی است که THQ Nordic از خریداری آن خبر داده. Milestone یک توسعه‌دهنده ایتالیایی بوده که به مدت 20 است در صنعت بازی حضور دارد. تخصص این سازنده در تولید عناوین ریسینگ بوده و از جمله آثار آن‌ها می‌توان به Ride 3 و MotoGP 19 اشاره کرد. این استودیو در حال حاضر 5 بازی در حال ساخت دارد.

با توجه به این که شرکت THQ Nordic در ابتدای سال جاری اعلام کرده بود 200 میلیون دلار برای جذب کمپانی‌های بیشتر اختصاص داده، خریدهای جددید این شرکت نیز چندان غافل‌گیرکننده به شمار نمی‌رود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن