اخبار بازی ها

نامزد های مراسم GDCA مشخص شدند، بازی Death Stranding در صدر

بیستمین مراسم سالیانه Game Developers Conference از تاریخ 16 تا 20 مارس در شهر سانفرانسیکو به اجرا در خواهد آمد. مسئولان این مراسم، لیست نامزد های Game Developers Choice Awards را مشخص کردند.

در صدر این لیست، بازی Death Stranding از استودیوی Kojima Productions قرار دارد. که در 7 بخش ظاهر شده است. که عنوان “بهترین داستان”، “بهترین جلوه تصویری” و “بازی سال” شامل آنهاست.

از شرکت Remedy Entertainment هم، بازی Control در 5 بخش نامزد شده، که در میان آنها می توان از “بهترین داستان”، “بهترین جلوه تصویری” و “بازی سال” نام برد.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice برنده جایزه “بازی سال” مراسم The Game Awards، باز هم آمده تا شانش خود را در GDCA امتحان کند، بازی شرکت From Software در بخش های “بازی سال”، “بهترین طراحی” و “بهترین جلوه تصویری” نامزد شده است.

اما مراسم GDCA، فقط بازی های معروف و پرهزینه را در لیست خود جا نداده، و چندین عنوان مستقل (Indie) جزو نامزد های امسال هستند، که شامل Baba Is You (بهترین طراحی)، Disco Elysium (برای Best Debut)، بازی Sayonara Wild Hearts (بهترین صدا)، Outer Wilds (بازی سال)، Untitled Goose Game (بازی سال)، What the Golf (بهترین بازی موبایل) می شود.

مراسم Game Developers Choice Awards در تاریخ 18 مارس ساعت 6:30 بعد از ظهر، در وقت زمانی PT (پنج شنبه، 29 اسفند ساعت 5 صبح به وقت ایران) اجرا خواهد شد، که می توانید این مراسم را به صورت زنده از کانال رسمی Twitch آن، مشاهده کنید.

لیست کامل نامزد ها به این شکل است:

Game of the Year

  • Death Stranding (Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment)
  • Control (Remedy Entertainment/505 Games)
  • Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision)
  • Untitled Goose Game (House House/Panic)
  • Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna Interactive)

Honorable Mentions: Disco Elysium (ZA/UM), The Outer Worlds (Obsidian Entertainment/Private Division), Star Wars Jedi: Fallen Order (Respawn Entertainment/Electronic Arts), Apex Legends(Respawn Entertainment/Electronic Arts)

Best Audio

  • Death Stranding (Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment)
  • Sayonara Wild Hearts (Simogo/Annapurna Interactive)
  • Control (Remedy Entertainment/505 Games)
  • Untitled Goose Game (House House/Panic)
  • Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward/Activision)

Honorable Mentions: Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer featuring the Legend of Zelda (Brace Yourself Games/Nintendo), Star Wars Jedi: Fallen Order (Respawn Entertainment/Electronic Arts), Disco Elysium (ZA/UM), Ape Out (Gabe Cuzzillo, Bennett Foddy, Matt Boch/Devolver Digital), Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna Interactive)

Best Debut

  • ZA/UM (Disco Elysium)
  • Mobius Digital (Outer Wilds)
  • William Chyr Studios (Manifold Garden)
  • Foam Sword Games (Knights and Bikes)
  • Chance Agency (Neo Cab)

Best Design

  • Baba Is You (Hempuli)
  • Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna Interactive)
  • Death Stranding (Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment)
  • Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision Publishing, FromSoftware)
  • Untitled Goose Game (House House/Panic)

Honorable Mentions: Disco Elysium (ZA/UM), Control (Remedy Entertainment/505 Games), Apex Legends (Respawn Entertainment/Electronic Arts), The Outer Worlds (Obsidian Entertainment/Private Division), Star Wars Jedi: Fallen Order (Respawn Entertainment/Electronic Arts), Luigi’s Mansion 3 (Next Level Games/Nintendo)

Innovation Award

  • Untitled Goose Game (House House/Panic)
  • Disco Elysium (ZA/UM)
  • Baba Is You (Hempuli)
  • Death Stranding (Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment)
  • Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna Interactive)

Honorable Mentions: Control (Remedy Entertainment/505 Games), Hypnospace Outlaw(Tendershoot, ThatWhichIs Media/No More Robots), Kind Words (Popcannibal), Ring Fit Adventure (Nintendo EPD/Nintendo), Wattam (Funomena/Annapurna Interactive)

Best Mobile Game

  • Sayonara Wild Hearts (Simogo/Annapurna Interactive)
  • What the Golf? (Triband Productions/The Label Limited)
  • Grindstone (Capybara Games)
  • Sky: Children of the Light (thatgamecompany)
  • Call of Duty: Mobile (TiMi Studios/Activision)

Honorable Mentions: Mutazione (Die Gute Fabrik/Akupara Games), Assemble with Care (ustwo), Pilgrims (Amanita Design), Archero (Habby), Card of Darkness (Choice Provisions), Mini Motorways (Dinosaur Polo Club)

Best Narrative

  • Disco Elysium (ZA/UM)
  • Control (Remedy Entertainment/505 Games)
  • Death Stranding (Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment)
  • The Outer Worlds (Obsidian Entertainment/Private Division)
  • Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna Interactive)

Honorable Mentions: Star Wars Jedi: Fallen Order (Respawn Entertainment/Electronic Arts), Fire Emblem: Three Houses (Intelligent Systems, Koei Tecmo Games/Nintendo), A Plague Tale: Innocence (Asobo Studio/Focus Home Interactive), Heaven’s Vault (inkle), Mutazione (Die Gute Fabrik/Akupara Games), Telling Lies (Drowning a Mermaid Productions, Furious Bee/Annapurna Interactive)

Best Technology

  • Death Stranding (Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment)
  • Control (Remedy Entertainment/505 Games)
  • Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward/Activision)
  • Apex Legends (Respawn Entertainment/Electronic Arts)
  • Noita (Nolla Games)

Honorable Mentions: Gears 5 (The Coalition/Xbox Game Studios), Resident Evil 2 (Capcom), Manifold Garden (William Chyr Studios), Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision), The Outer Worlds (Obsidian Entertainment/Private Division), Star Wars Jedi: Fallen Order(Respawn Entertainment/Electronic Arts), Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna Interactive)

Best Visual Art

  • Control (Remedy Entertainment/505 Games)
  • Death Stranding (Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment)
  • Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision)
  • Sayonara Wild Hearts (Simogo/Annapurna Interactive)
  • Disco Elysium (ZA/UM)

Honorable Mentions: Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna Interactive), Untitled Goose Game(House House/Panic), The Legend of Zelda: Link’s Awakening (Grezzo/Nintendo), Luigi’s Mansion 3 (Next Level Games/Nintendo), Void Bastards (Blue Manchu/Humble Bundle)

Best VR/AR Game

  • Vader Immortal (ILMxLAB/Disney)
  • Blood & Truth (SCEE Studio London/Sony Interactive Entertainment)
  • Asgard’s Wrath (Sanzaru Games/Oculus Studios)
  • Boneworks (Stress Level Zero)
  • Pistol Whip (Cloudhead Games)

Honorable Mentions: Trover Saves the Universe (Squanch Games), Falcon Age (Outerloop Games), Ghost Giant (Zoink), Vacation Simulator (Owlchemy Labs), Stormland (Insomniac Games/Oculus Studios)

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن