اخبار بازی ها

به‌زودی یک استریم ۱۵ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 پخش می‌شود

استودیو لهستانی «سی دی پراجکت رد» (CD Projekt RED) در جریان نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ اعلام کرده است که هفتۀ آینده یک استریم ۱۵ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 پخش خواهد کرد.

بازی cyberpunk 2077

این استریم که در تاریخ هشت شهریور ماه (۳۰ آگوست) پخش می‌شود؛ شامل مصاحبه با تیم سازندۀ بازی خواهد بود و همچنین اطلاعاتی را در مورد دنیای بازی و روش‌های مختلفی که بازیباز می‌تواند ماجراجویی خود را در این عنوان پیش ببرد ، به نمایش خواهد گذاشت. در این استریم 15 دقیقه‌ از گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشته خواهد شد و در آن شاهد انجام مراحل و مأموریت‌های مختلفی در منطقه Pacifica از شهر نایت سیتی (Night City) هستیم.

استودیو CD Projekt RED در وبسایت رسمی خود اعلام کرده است که در رویداد سالانۀ PAX West امسال حضور نخواهد داشت؛ اما خاطر نشان کرد که از طریق استریم در شهر Warsaw (وَرشو) پایتخت کشور لهستان ، اطلاعات جدیدی را با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت. این در حالی است که اعلام شده بود این استودیو در  نمایشگاه PAX West امسال حضور خواهد داشت، اما گویا  به‌تازگی برنامۀ آنها تغییر کرده است. دلایل زیادی می‌تواند در پشت این تصمیم وجود داشته باشد اما استودیو CD Projekt RED دراین‌باره و از اینکه نمی‌تواند رو در رو با طرفداران برخورد داشته باشد ابراز تاسف کرده است.

در نهایت شما می‌توانید استریم 15 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 را در تاریخ هشت شهریور ماه (۳۰ آگوست) از طریق اکثر پلتفرم‌های پخش آنلاین مانند یوتوب و سوئیچ تماشا کنید.

برچسب ها

مصطفی اعتمادی

فعالیت تخصصی در زمینۀ بازی‌ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن