اخبار بازی ها

Shadow of Mordor 2 و معرفی آن در E3 سال جاری

نزدیک به دو سال است که استودیو «Monolith Productions» پروژه معرفی نشده‌ای را در دست توسعه دارد، اکنون سرنخ‌هایی به دست آمده است که نشان می‌دهد بازی آتی این استودیو احتمالا «Middle-Earth: Shadow of Mordor 2» خواهد بود. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

 

اخیرا سایت «Nerdleaks» سرنخ‌هایی بدست آورده است که نشان از ادامه یافتن عنوان تحسین شده Middle-Earth: Shadow of Mordor (سایه موردور) می‌دهد. در رزومه کاری بدلکار مشهور، خانم «Lauren Mary Kim»، کسی که سابقه فعالیت در توسعه آثار بزرگ سینمایی چون «Fast & Furious 7» و تریلر سینمایتیک بازی‌هایی مانند «بایوشاک: اینفینیت» را دارد، نام عنوان «سایه موردور 2» به چشم می‌خورد.

به نظر می‌رسد که وی در سایه موردور 2، به جای شخصیت «Lithariel» ایفای نقش خواهد کرد.

 

 src=

 

در تصویر زیر که از رزومه Kim گرفته شده است، به طور مشخص فعالیت وی در نقش بازیگر/بدلکار در استودیو «Blur» برای عنوان سایه موردور 2 ذکر گردیده است. استودیو Blur یکی از مطرح‌ترین سازندگان تریلرهای CGI برای آثار مطرح سینمایی و بازی‌های ویدئویی است.

 

 src=

 

با این اوصاف ممکن است که در نمایشگاه E3 سال جاری، شاهد رونمایی از سایه موردور 2، از طرف کمپانی ناشر، «Warner Bros» و با تریلری سینماتیک باشیم.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن