اخبار بازی ها

شرکت راک‌استار روی چند بازی جدید کار می‌کند

شرکت راک‌استار

به گفته یکی از کارمندان سابق شرکت راک‌استار این کمپانی روی چند بازی جدید معرفی نشده مشغول کار است یا حداقل تا سال 2018 این طور بوده است.

آنجیت ژایاراجان (Angith Jayarajan) که از ژوئن 2017 تا مارچ 2018 در Rockstar India فعالیت داشته روی بازی Red Dead Redemption 2 و چند بازی دیگر کار کرده که نمی‌تواند اکنون حرفی در ارتباط با آن‌ها بزند. متاسفانه ایشان اطلاعات بیشتری در این باره به اشتراک نگذاشت اما این موضوع در راستای گزارشات قبلی است که پیرامون شرکت راک‌استار گیمز منتشر شده بود مبنی بر اینکه این کمپانی مشغول ساخت چند بازی بوده و تنها روی نسخه جدید سری Grand Theft Auto کار نمی‌کند.

این اولین باری نیست که یکی از کارمندان این کمپانی مدعی می‌شود استودیوهای سازنده کمپانی راک‌استار گیمز روی چند بازی جدید کار می‌کنند. برای مثال یکی دیگر از کارمندان Rockstar India اظهار کرده بود که بجز بازی Red Dead Redemption 2 روی چند پروژه دیگر هم کار می‌کنند. مشخص است که این کمپانی چندین اثر متفاوت را در دست تولید دارد. در کنار قسمت جدید GTA که انتشار آن اجتناب‌ناپذیر است باید دید کدام یک از ساخته‌های دیگر آن‌ها رونمایی خواهند شد. دنباله بازی Bully همواره یکی از احتمالات مطرح شده بوده که چندی پیش هم مشخص شد این بازی به مدت 18 ماه در حال توسعه بوده و سپس کنسل شده است. در کنار Bully، راک‌استار لیستی از بازی‌های مختلف به مانند Max Payne، Manhunt، Midnight Club و … را در اختیار داشته که ساخت دنباله برای هر یک از آن‌ها دور از انتظار نخواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن