اخبار بازی ها

Rockstar: عرضه سالانه GTA کار آسانی بود

Rockstar اعلام کرد که به راحتی می‌توانست سالانه بازی محبوب خود یعنی Grand Theft Auto را منتشر کند ولی تصمیم گرفتند که این کار را انجام ندهند چرا که می‌ترسند هواداران علاقه‌ی خود به این سری را از دست بدهند.

رییس Rockstar North، آقای Leslie Benzies به IGN (در مصاحبه با Videogamer) گفته است: "هنگامی که بر روی GTA III کار می‌کردیم، تیم بسیار کوچکتری داشتیم و می‌خواستیم کاری جدید و آزمایشی انجام دهیم. ما هیچ نظری در رابطه با اینکه بازی چگونه خواهد شد نداشتیم و تنها باور داشتیم کاری که می‌کنیم واقعا خاص و منحصر به فرد است. پس از آن ما به یک تیم بسیار بزرگتر رشد کردیم و سطح توقعات نیز از بازی های ما بالاتر رفت. این تنها اعتقاد ما در هر پروژه ای که کار می کنیم و باید اجرا کنیم نیست، بلکه اعتقاد هواداران ما نیز هست. ما به راحتی می‌توانستیم، سالیانه نسخه‌ی جدیدی از این سری را بدون کار واقعی روی آن عرضه کنیم، ولی اگر این کار را انجام می‌دادیم، سرانجام هواداران علاقه‌ی خود نسبت به این سری از دست می‌دادند."

من فکر می‌کنم این یک حرکت بسیار هوشیارانه از Rockstar است، در حقیقت ما از این که باید برای عنوان جدید چند سال صبر کینم، هایپ و هیجانی را احساس می‌کنیم که عناوینی که سالانه منتشر می‌شوند، فاقد این موارد هستند. به علاوه با در نظر گرفتن گیم پلی Open World، اگر هیچ نوآوری خاصی در این عناوین وجود نداشته باشد، به راحتی سری خسته کننده می شود.

Benzies همچنین افزود که Rockstar می خواهد تا تمامی بازی هایش علاوه بر برآورده کردن انتظارات هواداران، قدمی فراتر بگذارد و آن ها همیشه دنبال چیزهای بیشتری هستند.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن