اخبار بازی ها

Resident Evil: Revelations 2 دارای Microstrantions خواهد بود

کمپانی Capcom امروز اعلام کرد، Resident Evil: Revelations 2 عنوان اپیزودی horror adventure این کمپانی دارای microstrantions خواهد بود. 

احتمالا شما هم بعد از تایید این خبر و وجود microstrantions در بازی ناامید شده اید. microstrantions قابلیتی است که به بازیکنان اجازه می دهد با پرداخت پول واقعی، امکانات اضافی و ایتم های مختلف داخل بازی را خریداری کنند. اما microstrantions در Resident Evil: Revelations 2 فقط محدود به مد Raid است و در بخش داستانی بازی این قابلیت وجود نخواهد داشت.

کمپانی Capcom در گفتگویی با سایت Kotaku نحوه به کار بردن سیستم microstrantions را در عنوان Resident Evil: Revelations 2 توضیح داد.

در مد Raid بازیکنان این قابلیت را خواهند داشت تا از "life crystals" برای زنده شدن (respawn) بعد از مرگ استفاده کنند.
Capcom در ادامه توضیح داد: "Blue life crystals را می توانید با انجام مراحل بازی به دست آورید و Red life crystals را هم می توانید، بخرید. این دو کریستال کاربرد یکسانی دارند، اما ما گزینه ای برای بازیکنانی که Blue life crystals های خود را تمام کرده اند، یا وقت کافی برای گرفتن Blue life crystals در بازی ندارند، قرار داده ایم و آن هم گزینه خرید است. اگر بازیکنان هر دو نوع crystal را داشته باشند، بازی استفاده از کرستال های آبی را در اولویت قرار خواهد داد."

این طور که از توضیحات Capcom به نظر می رسد، زیاد جای نگرانی وجود ندارد و بازی شما را مجبور به خرج کردن پول اضافی برای انجام مراحل بخش داستانی، نخواهد کرد.
عنوان Resident Evil: Revelations 2 به صورت اپیزودی برای PC و کنسول های Xbox One, Xbox 360, PS4 و PS3 منتشر خواهد شد.
اپیزود اول بازی در تاریخ 24 ماه فبریه منتشر خواهد شد.
 

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن