اخبار بازی ها

Resident Evil Remaster به طور رسمی توسط Capcom معرفی شد

Capcom امروز به صورت رسمی از عنوانی که شایعاتی در مورد آن شنیده می‌شد، یعنی نسخه remaster شده Resident Evil پرده‌برداری کرد. این عنوان برای PC ،PS4 ،Xbox One ،PS3  و  X360منتشر خواهد شد. Resident Evil remaster در اوایل سال 2015 به صورت دیجیتالی در آمریکای شمالی و اروپا برای خرید در دسترس خواهد بود.

 

هنوز صحبتی از قیمت آن برای اروپا نشده است، اما این بازی در ژاپن 3990 یِن (تقریبا £23) قیمت خواهد داشت.

 

Resident Evil  ابتدا در سال 1996 برای PS1 منتشر شد، اما مدتی بعد، از صفر بازسازی شده و برای کنسول GameCube در سال 2002 منتشر شد. مدتی بعد نیز نسخه ای از آن برای Wii پورت شد. این عنوان نیز بر پایه همان نسخه‌ای که برای GameCube منتشر شد، خواهد بود.

 

با استفاده از آخرین تکونولوژی های بهبود رزولوشن و مدل های 3D، رزولوشن بازی و تکستچرها به طرز چشمگیری ارتقا یافته‌اند که شامل پشتیبانی از کیفیت 1080p بر روی کنسول‌های نسل بعد است و این خود باعث بیشتر شدن جزئیات شخصیت‌ها و پس‌زمینه بازی شده است.

 

نه تنها گرافیک بازی، بلکه افکت‌های صوتی بازی نیز با پشتیبانی از صدای 5.1 surround کاملا remaster شده‌اند تا تجربه و اتمسفر بهتری را در اختیار بازیکن قرار دهند. حال، بازیکنان علاوه بر انتخاب از بین نسبت تصویر کلاسیک 4:3 و یا 16:9 قادر خواهند بود تا نوع مکانیزم کنترل را نیز انتخاب کنند.

 

مکانیزم کنترل کلاسیک، همچنان برای طرفداران سبک بازی اصیل، وجود خواهد داشت. همچنین مکانیزمی دیگر نیز وجود دارد، بدین ترتیب که شخصیت بازی مستقیما در مسیر حرکت آنالوگ کنترلر و با به کار گیری استانداردهای نسل حاضر گیمینگ، حرکت خواهد کرد. هم مکانیزم‌های کنترل و هم تنظیمات گرافیکی را می‌توانید در هر زمانی از گیم‌پلی که خواستید تغییر دهید.

 

تصاویر:

 src=

 

 src=

 

 src=  src=  src=

 src=  src=  src=

 src=  src=  src=

 src=  src=  src=

 

ویدیو معرفی رسمی بازی، با حضور آقایان Tatsuya Kitabayashi و Yoshiaki  Hirabyashi:

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن