اخبار بازی ها

رندی پیچفورد به عدم حضور تروی بیکر در بازی Borderlands 3 واکنش نشان داد

بازی Borderlands 3

یکی از هیجان انگیزترین لحظات معرفی بازی Borderlands 3 در جریان Pax East، رونمایی از شخصیت‌های قدیمی سری، به خصوص کارکترهای اصلی بازی Tales From Borderlands بود. در طول تریلر شخصیت اصلی این عنوان یعنی Rhys نیز به چشم می‌خورد که روز گذشته خبری مبنی بر عدم حضور آقای Troy Baker، صداپیشه این شخصیت در نسخه سوم منتشر شد که منجربه ناامیدی طرفداران شد.

«تروی بیکر» در جریان پنلی به طرفداران خود اعلام کرد به دلیل این که استودیو Gearbox، خالق این فرنچایز، از وی همکاری به عمل نیاورده، وی در بازی حضور ندارد و ایفای نقش Rhys نیز برعهده فرد دیگری خواهد بود. (رونمایی از صدای جدید «ریس» هنوز صورت نگرفته است) بیکر اعتقاد دارد بهتر است همان افرادی که نقش این شخصیت‌ها را در نسخه اصلی ایفا کرده‌اند، برای اجرا دوباره به نسخه سوم بازگردند.

حال Randy Pitchford کارگردان «بوردرلندز 3» در واکنش به این خبر حرف‌های تازه‌ای دارد. وی مدعی شد علت عدم حضور بیکر در نسخه سوم را باید از خود وی بپرسیم، چرا که به گفته‌ی کارگردان صوتی بازی، از ایشان درخواست همکاری شد اما خود او این نقش را قبول نکرده است. خوشبختانه نحوه به تصویر کشیده شدن شخصیت Rhys در این اثر به نحوی خواهد بود که فقدان بیکر بی تاثیر خواهد بود. بازی Borderlands 3 در 13 سپتامبر برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر می‌شود.

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن