اخبار بازی ها

PS4 به عنوان Lead platform بازی Call Of Duty خواهد بود

در نسل قبل ما شاهد این بودیم که کنسول Xbox 360 همیشه به عنوان Lead Platform فرنچایز Call Of Duty بود. ولی حال انگار این قضیه در نسل جدیدی که شروع شده است، گرایش معکوس داشته است. یکی از معروف ترین insider های سایت NeoGAF (با نام کاربری Famous Mortimer) به تازگی اطلاعاتی را به بیرون درز داده که حاکی از آن است در نسل جدیدی که شروع شده است، PS4 به عنوان کنسول lead platform این فرنچایز تا آخر نسل خواهد بود.

"قرار است که Activision تصمیم خود را عوض کند و برای اولین بار کنسول lead platform این فرنچایز را از زیرسایه کنسول مایکروسافت دربیاورد و به سمت PlayStation برود. اگر شما کمی به گذشته نگاه کنید، کنسول lead platform این بازی Xbox 360 بوده است. که قرار است برای اولین بار این قضیه در این نسل جدید تغییر کند. شاید این قضیه اتفاق کوچکی باشد ولی احتمال می رود که اتفاقات اخیر تاثیر بسیاری بر روی این قضیه داشته باشند مثلا همین عذرخواهی کمپانی EA به دلیل عرضه نشدن Titanfall بر روی کنسول های PlayStation و در انحصار بودن مایکروسافت می تواند یکی از آن دلایل باشد."

اینطور که Famous Mortimer گفته است باید به زودی شاهد اطلاع رسانی رسمی از طرف کمپانی Activision در رابطه با این موضوع باشیم.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن