اخبار بازی ها

Paul W.S. Anderson: پیش تولید فیلم بعدی Resident Evil آغاز شده است

اگرچه سری Resident Evil به جهت بازی های بی شماری که تحت این عنوان عرضه شده اند، شناخته می شود، اما این سری در صنعت فیلم سازی نیز بسیار سود آور بوده است. آقای Paul W.S. Anderson که به مدتی طولانی نویسنده و کارگردان سری Resident Evil بوده است، تایید کرده که کار بر روی ششمین فیلم اقتباسی از Resident Evil رسما آغاز شده است.

آقای Anderson در جریان مصاحبه خود در Beijing International Film Festival، درباره وضعیت این فیلم (که در حال حاضر با نام Resident Evil 6 شناخته می شود) صحبت هایی کرده و ذکر کرده اند نوشتن فیلم نامه Resident Evil 6 به زودی و همراه با فستیوال شروع خواهد شد.

در کنار شروع پیش تولید و نوشتن فیلم نامه که در دست انجام است، آقای Anderson اطلاعات دیگری از این فیلم را تایید کرده اند، که از جمله آن ها حضور دوباره خانم Li Bingbing به عنوان بازیگر نقش Ada Wong در این فیلم است. ( اولین حضور خانم Li Bingbing در سری RE، سال 2012 و فیلم Resident Evil: Retribution بوده است). علاوه بر این ایشان اشاره کرده اند که این فیلم "به احتمال زیاد 3 بعدی خواهد بود و از آن به عنوان Rising Resident Evil یاد کرده اند" که به احتمال زیاد اشاره ای بر اسم این فیلم دارد. بنابراین می توان گفت که Resident Evil بعدی، Resident Evil: Rising نام خواهد داشت.

 

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن