اخبار بازی ها

همکاری «Telltale Games» و «Netflix» خبرهای خوبی برای طرفداران «Stranger Things» و «Minecraft» دارد

به تازگی بین «Netflix» و «Telltale Games» همکاری شکل گرفته که ظاهرا پیامدهای جالبی را به دنبال دارد. با توجه اطلاعات منتشر شده قرار است عنوانی از مجموعه «Stranger Things» توسط «Telltale Games» ساخته شود و همچنین عنوان «Minecraft: Story Mode» به آرشیو استریم «Netflix» اضافه شود.

 width=

با توجه به گزارشی از طرف «TechRader»، همانطور که گفته شد Telltale Game در حال کار بر روی عنوانی از مجموعه Stranger Things است. تاریخ انتشار برای این عنوان اعلام نشده است، پس امکان دارد که این عنوان در مراحل اولیه ساخت باشد.

خبر جالب‌تر این‌که ظاهرا Netflix حداقل یک عنوان Telltale Games را به آرشیو استریم خود اضافه خواهد کرد. ظاهرا این راه اندازی برای فصل اول Minecraft: Story Mode خواهد بود.

نت فلیکس در یک بیانه گفته است: «Minecraft: Story Mode  یک مجموعه روایت تعاملی 5 قسمته لایسنس شده است که پاییز امسال به سرویس ما خواهد آمد. این یک گسترش است برای داستان‌های تعاملی که هم اکنون روی سرویس‌ما وجود دارد همانند Stretch Armstrong: The Breakout و Puss in Book: Trapper in an Epic Tale و Buddy Tunderstruck: The Maybe Pile»

این بدون شک یک گام خیلی خوب برای استریم مستقیم بازی‌های ویدئویی است. در حالی که سرویس‌هایی همانند «PlayStation Now» موفقیت‌هایی به دست آورده‌اند، به نظر می‌رسد عناوین ماجراجویی تعاملی برای این فرمت مناسب‌تر باشند.

همچنین باید گفت که در این زمان نت فلیکس روایت‌های تعاملی را پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین نباید انتظار داشت که عنوانی همانند «Battlefield 5» را شاهد باشیم.

نت فلیکس می‌گوید: «ما هیج برنامه‌ای برای این که به گیمینگ وارد شویم، نداریم. طیف وسیعی از سرگرمی‌ها امروزه وجود دارد. بازی‌ها به طور فزاینده سنیماتیک شده‌اند، اما ما به این به عنوان داستان سرایی روایت تعاملی در سریس‌‍‌مان نگاه می‌کنیم.»

عنوان Stranger Things از طرف Telltale ظاهرا در Netflix شروع به کار نخواهد کرد؛ حداقل نه در زمان لانج.

منبع: VG247

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن