اخبار بازی ها

بازی Nioh از زمان عرضه تاکنون 3 میلیون نسخه فروش داشته است

بازی Nioh محصول شرکت Koei Tecmo، از زمان عرضه اش در 7 فوریه 2017، تا کنون 3 میلیون نسخه فروش کلی داشته است. این بازی از عناوین انحصاری کنسول پلی استیشن 4 بود، تا این که در ماه نوامبر 2017 برای پلتفرم PC عرضه شد. در هر دو پلتفرم، که شامل نسخه های ارسال شده به فروش گاه ها و آن نسخه هایی که به صورت مستقیم و دیجیتالی فروخته شده اند، Nioh سه میلیون واحد در سراسر جهان فروش داشته است.

Koei Tecmo (اروپا) در توییتر گفت:

امروز Nioh سومین سالگرد خود را جشن می گیرد، و در سراسر جهان 3 میلیون نسخه فروش داشته است. ممنون، برای پشتیبانی همیشگی شما.

به عرضه بازی Nioh 2، چند هفته مانده است و در 13 مارس برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد (انتظار می رود نسخه PC این بازی در اواخر امسال عرضه شود).

تهیه کننده استودیوی Team Ninja آقای فومیهیکو یاسودا [Fumihiko Yasuda] گفت:

وقتی روی Nioh 1 کار می کردیم، اوایل کار درگیر مفهوم کلی [concept] و جهان (بازی) بودیم، ولی در نهایت با یک پایه و اساس خوب رسیدیم، پس وقتی که (بازی) به اتمام رسید، مساله برای ما، تحول (بازی) به مرحله بعدی بود.

پس در Nioh 2 به مراحل بازی و داستان کاراکتر، تنوع بیشتری اضاف کردیم، همه چیز گسترش داده شده است. چون (Nioh) یک بازی اکشن است، معمولا به خاطر عدم تنوع در دشمن ها (درون بازی)، تکراری [repetitive] به نظر می آید، مخصوصا در اولین بازی. پس بر اساس بازخورد پلیر ها، ما به اضافه کردن تنوع بیشتر در دشمن ها، گیم پلی و داستان جذاب، مطمئن شدیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن