اخبار بازی ها

نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed لو رفت

بازی Assassin's Creed

اخیراً کاربران موفق به یافتن یک «ایستر اگ» تازه در بازی The Division 2 شده‌اند که ظاهراً به نسخه بعدی فرنچایز Assassin’s Creed درحال اشاره است. این ایستر اگ که برای نخستین بار توسط یوتیوبری با نام کاربری JorRaptor پیدا شد، یک مسافر یا یکی از خدایان اساطیر نورث را به تصویر می‌کشد که یکی از قطعات بهشتی یا به عبارت دقیق‌تر Apple of Eden را در دستان خود نگاه داشته است. کمپانی یوبی‌سافت علاقه شدیدی به اشاره کردن به عناوین آینده خود از طریق بازی‌های تازه منتشر شده دارد. به طور مثال، در بازی Watch Dogs 2 نیز تعدادی تیزر برای عناوین معرفی نشده و کنسل شده کمپانی وجود داشت که به مرور همه آن‌ها آشکار شدند.

اما قضیه به این‌جا منتهی نمی‌شود. دقایقی پیش آقای Jason Schreier ژورنالیست وب‌ سایت Kotaku و یکی از معتبرترین منابع صنعت بازی، نه تنها ساخته شدن نسخه جدید از «اسسینز کرید» را تایید نمود، بلکه ستینگ داستانی و تاریخ احتمالی عرضه آن را نیز لو داد. بنابر گفته‌های وی، نسخه جدید AC در دوره وایکینگ‌ها درجریان است و همچنین در سال 2020، همزمان با آغاز نسل جدید کنسول‌های گیمینگ منتشر می‌شود. اسم رمز این عنوان Assassin’s Creed Kingdom بوده و اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست.

کمپانی یوبی‌سافت از نظر دادن درباره این شایعه به طور کامل خودداری نموده است. اما از آن‌جایی که در واچ داگز 2 علاوه‌بر اشاره به بازی Pioneer که بعداً ساخت آن لغو شد، فضای Watch Dogs 3 را نیز لو داد که براساس اشارات بازی، لندن هدف داستانی آن خواهد بود. هم اکنون می‌توانید نقد بازی Assassin’s Creed: Odyssey آخرین نسخه از این فرنچایز را در وب سایت مطالعه کنید.

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن