اخبار بازی ها

کمپانی «Microsoft» رئیس سابق سری «Tomb Raider» را استخدام کرد

کمپانی «Microsoft» یکی از افراد حرفه‌ای صنعت بازی‌ یعنی آقای «Darrell Gallagher» که سابقه‌ی کار در «Sony» ،«Rockstar Games» و دیگر کمپانی‌ها را دارد، استخدام کرد.

Microsoft

مدیر استدیو‌های مایکروسافت آقای «Matt Booty»، امروز طی خبری اعلام کرد مدیر اسبق سری «Tomb Raider» و کمپانی «Activision» به کمپانی مایکروسافت خواهد پیوست تا در بخش مدیریت اجرایی استدیوهای این کمپانی مشغول به فعالیت شود. او در ادامه اشاره کرد از اضافه شدن آقای «Darrell Gallagher» به تیم آن‌ها خشنود و مشتاق به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتری در نمایشگاه «E3» امسال است.

آقای «Darrell Gallagher» نیز از این انتقال اظهار خشنودی کرد و با گفتن «چیزهای خوبی در راه است» به همراه هشتگ «E32018» اشاره به خبرهای بیشتری در نمایشگاه «E3» کرد.

آقای «Phil Spencer» رئیس بخش «Xbox» نیز به آقای «Gallagher» برای ورود به تیم «Xbox» خوش آمد گفت.

آقای «Gallagher» مدت زیادی در صنعت بازی مشغول به فعالیت بوده است. طبق پروفایلش در سایت «LinkedIn»، او فعالیت خود را  از سال ۱۹۹۷ در کمپانی «Sony» آغاز کرد. در سال ۲۰۰۴ به عنوان طراح ارشد به «Rockstar Games» پیوسته و پس از آن به عنوان کارگردان هنری به کمپانی «THQ» رفته است. در سال ۲۰۰۵ در نقش کارگردان هنری به استدیوی «Crystal Dynamics» رفته و در نهایت در سال ۲۰۰۹ به سمت رئیس «Crystal Dynamics/Eidos» ترفیع گرفته است. در سال ۲۰۱۳ با ترفیعی دوباره، نقش رئیس توسعه‌ی محصولات و استدیوهای کمپانی «Square Enix» را برعهده گرفت. در نهایت در سال ۲۰۱۶ به عنوان نایب رئیس ارشد و رئیس بخش توسعه‌ی کمپانی «Activision» مشغول به فعالیت شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن