اخبار بازی ها

اشاراتی به معرفی بازی Super Mario Sunshine برای Nintendo Switch

شرکت نینتندو اخیرا اشاراتی به Super Mario Sunshine در توییتر داشته و همین امر سبب شده تا بسیاری از کاربران در اینترنت منتظر معرفی بازی Super Mario Sunshine برای کنسول Nintendo Switch باشند.

این توییت به تازگی توسط شعبه آمریکا نینتندو به اشتراک گذاشته و عکسی ضمیمه آن شده که شخصیت ماریو را در لباس تابستانه و در حال خوردن هندوانه به تصویر می‌کشد. در این توییت به هر دو کلمه “Mario” و “Sunshine” اشاره شده و همین موضوع سبب شده تا کاربران تصور کنند این توییت نوعی اشاره رمزی به معرفی بازی Super Mario Sunshine و یا شاید هم نسخه جدید آن برای کنسول Nintendo Switch دارد. حال آن که ممکن است نینتندو منظور خاصی نیز از این توییت نداشته باشد.

باید توضیح دهیم که بازی Super Mario Sunshine یک اثر سه‌بعدی پلتفرمر بوده که توسط نینتندو در سال 2002 برای کنسول GameCube عرضه شد. پس از بازی Super Mario 64، این دومین عنوان سه‌بعدی از مجموعه بازی Mario به شمار می‌رود که توسط برخی از طرفداران آن نیز به هیچ وجه مورد استفبال قرار نگرفت. صرف نظر از این موضوع، این اثر توسط منتقدان مورد تحسین واقع شد و سومین بازی پرفروش کنسول GameCube نیز لقب گرفت. از سال 2002 تاکنون نیز دیگر خبری از این بازی به گوش نرسیده است.

در حالی که عده‌ای چندان دل خوشی از این بازی ندارند اما در مقابل عده زیادی از طرفداران نینتندو و ماریو خواستار بازگشت این اثر نوستالژیک کلاسیک سه‌بعدی  هستند و در نتیجه معرفی بازی برای کنسول هیبریدی نینتندو مسلما خوشحالی آن‌ها را به همراه خواهد داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن