اخبار بازی ها

L.A. Noire یکی از پر خرجرترین بازی های تاریخ است !!

طبق اظهارات اخیر بازی L.A. Noire بزرگترین و پر خرج ترین بازی در حال ساخت در تمام جهان هست . Tom Crago ه CEO شرکت Tantalus که مدیر انجمن بازی سازان استرالیا هست این خبر را در GC Asia اسیا اعلام کرد . وی در ادامه گفت : L.A. Noire یک پروژه بسیار بسیار بزرگ هست و در بین بازی های کنسولی جز 10 تای برتر قرار دارد .

در اوایل امسال Leslie Benzies یکی از سازنده های Rockstar تخمین زد که GTA IV تقریبا حدود 100 میلیون دلار برای این شرکت هزینه در بر داشته است . اگر حرف وی درست باشد GTA IV پر خرج ترین بازی تاریخ خواهد بود . تا قبل از این بازی Shenmue که بر روی Dreamcast عرضه شد با 70 میلیون دلار پر خرج ترین بازی تاریخ نام گرفته است .

بازی L.A. Noire در اواخر سال 1940 به وقوع میپیوندد . L.A. Noire یک بازی کاراگاهی جذاب هست که توسط Team Bondi در استرالیا ساخته میشود . اعضای Team Bondi تا قبل از این جز سازندهای شاخه بازی سازی Sony بوده اند . طبق گفته های Rockstar بازی مخلوطی از اکشن . اکتشاف و یک داستان پیچیده خواهد بود که از بازیکن میخواهد که به رمز یک سری جنایات مخوف پی ببرد . البته بزرگترین ادعا Rockstar این بوده که بازی مخلوطی از سینما و بازی خواهد بود !!

Tom Crago در ادامه اظهارات خودش امید داشت که با وجود این پروژه استرالیا در بین بازی سازان برجسته در جهان قرار گیرد . وی همچنین در یک اعلام شوک امیز گفت بازی برای PS3 و X360 عرضه خواهد شد . L.A. Noire تا قبل از این یک بازی انحصاری برای PS3 به شمار می آمد . طبق شایعات بعد از استعفای فیل هریسون این بازی از انحصار کنسول سونی درآمد . وی در اخر اعلام کرد که فکر میکند ساخت بازی تا 1 سال دیگر به طول میکشد .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن