اخبار بازی ها

Killzone، Infamous و سایر عناوین معرفی شده برای PS4

دیشب در همایش سونی که برای معرفی نسل جدید کنسول‌هایش، یعنی PS4 ترتیب داده بود، شاهد معرفی یکی از بزرگ‌ترین لاین آپ‌ها برای Lunch کنسول‌هایش بودیم.

نخستین عنوانی که دیشب نمایش داده شد، عنوان بعدی Guerilla Games یعنی Kill Zone: Shadow Fall بود. نمایش در حالی شروع شد که شاهد پرواز کاراکتر اول بازی بر فراز شهری مدرن و رنگارنگ با ماشینهای پرنده بودیم؛ نمایشی که کاملا با چیزی که از سری بازیهای KZ در ذهن داریم متفاوت بود. در ادامه نیز شاهد درگیری بین کاراکتر اول بازی با هلگاستها بودیم. از نمایش بازی به نظر میآمد که سرعت گیمپلی کمی بیشتر شده باشد که خبر خوبی برای دوست داران این عنوان نیست. بازی از نظر بصری بسیار عالی به نظر میآمد و جشنوارهای از افکتهای گرافیکی نوین را شاهد بودیم.

تصاویر این عنوان را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

 src=

 src= src=  src=

عنوان معرفی شده بعدی، یک عنوان ریسینگ جدید از Evolution Stodios خالقین Motorstorm به نام Drive Club بود. DC در نظر دارد تا تجربه بازی چند نفره و آنلاین را به دنیای ریسینگ وارد کند و به نظر میرسد این عنوان یک بازی کاملا اجتماعی باشد. این طور که به نظر میرسد DC یک عنوان کاملا اول شخص است و چه بخواهید چه نه، نمای دوربین از داخل کاکپیت است.

 

استودیوی خلاق Media Molecule نیز تک دمویی از قابلیت های Move بر روی PS4 نشان داد. هنوز مشخص نیست تکنولوژی های نشان داده شده چگونه در بازی های این استودیو اجرا خواهد شد ولی چیزهایی که نمایش داده شد به نظر جالب می امد.

 

اما بازی بزرگ دیگری که در این همایش نمایش داده شد  Infamous: Second sonعنوان بعدی Sucker Punch بود. در نمایش نشان داده شده، شاهد شهری بودیم که به شدت توسط نیروهای DUP Corporation  و دوربینها و سیستمهای نظارتی کنترل میشود. در این بین یک ابر قهرمان جدید تصمیم میگرید در برابر این نیروها مقاومت کند. کاراکتر اول بازی که کلاهی نیز به سر داشت، بسیار شبیه به دانته بود و از یک زنجیر به عنوان سلاح استفاده میکرد.

تصاویر:

 src=  src=  src=

طبق اعلام سونی، PS4 در تعطیلات کریسمس عرضه خواهد شد و طبق شایعات سایت‌های فروش آنلاین، قیمتی برابر با 399 پاند خواهد داشت.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن